Kultura w Twoim domu

Z nami będziesz na bieżąco

Delegacja – jak przygotować się do delegacji, o czego nie zaniedbać. Rzeczy konieczne, a także takie, o które często zaniedbujemy

Rozmyślając o delegacji często przywiązujemy większą wagę do ubrań, poznaniu lokalizacji i wyszukaniu smacznych pubów. Jednak jadąc na półroczną delegację lub wymianę musimy przewidzieć reakcje innych, ale również podstawowych i przyziemnych sprawach.Ważną sprawą na początek jest wyszukanie sobie bezpośredniego środka transportu. Bardzo często wybieraną opcją w metropoliach jest komunikacja miejska. Jedyne co robimy, to kupujemy bilet okresowy i podróżujemy, gdzie tylko chcemy przez dany okres czasu. Jednak zazwyczaj, gdy wyjeżdżamy gdzieś w celach biznesowych wymagane jest od nas, byśmy byli jak najbardziej mobilni.


wynajem samochodu
Napisał: Dhinakaran Gajavarathan
Na podstawie: http://www.flickr.com
Powinniśmy jeździć po okolicy, aklimatyzowaćsię, a przy okazji (a nawet najważniejsze!) tworzyć relacje biznesowe. A niestety nie jest to uprzejme, gdy na konferencje (konferencje online) ciągle się spóźniamy z powodu utrudnień w komunikacji miejskiej. Dlatego powinnyśmy się zastanowić nad ciekawą alternatywą, jaką jest wynajem długoterminowy samochodów. Robiąc to, unikniemy przymus kupowania nowej maszyny i wymaganych kosztów z tym związanych. Ograniczymy się jedynie do zapłaty za konkretny okres i bieżące użytkowanie. Oczywiście taki leasing urządzeń jest droższy w ogólnym rozrachunku, jednak znacznie bardziej komfortowy dla osoby, która w dopiero poznanym miejscu musi rozmyślać o milionie innych rzeczy. Duże firmy chcą dawać swoim podległym własne maszyny, jednak oni skądś też posiadają flotę. Korporacje zazwyczaj często podpisują umowy na wynajem długoterminowy samochodów i poza tym otrzymujemy od nich bez problemów pojazd na użytek własny. Ta alternatywa jest komfortowa również z innego punktu widzenia.

Źródło informacji - Leasing


biznes
Napisał: DoDEA
Na podstawie: http://www.flickr.com
Otrzymując samochód możemy go używać także dla własnych potrzeb. Jeśli tylko się odpowiednio dogadamy i dopiszemy do umowy na leasing urządzeń punkt o nielimitowanym paliwie, możemy jeździć komfortowo gdzie tylko potrzebujemy. Dlatego wydaje się, że okazja posiadania własnego pojazdu jest bardzo kusząca w nowym miejscu zamieszkania. Daje to tak zwany „dobry start” na początek. Nie zapomnijmy jednak, że dany pojazd po zakończeniu kooperacji, możemy zazwyczaj również wykupić z firmy na użytek własny. I w tej sytuacji znów – mnóstwo zależy od podpisanego kontraktu - źródło.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2023-02-07 00:18:07
Tagi: komfort, biznes, transport, firma