Kultura w Twoim domu

Z nami będziesz na bieżąco

Czy warto się reklamować telebimach?

Wszyscy aktualnie dobrze zdajemy sobie sprawę z tego, jak wielką moc posiadają reklamy. Ich wpływ na decyzję konsumentów jest istotny. Lecz aby reklama przyniosła pożądany efekt powinna być widoczna. Stąd pojawiło się pojęcie reklamy wizualnej. Reklama eksponowana na zewnątrz, czy w dużych aglomeracjach czy w małych miejscowościach, ma zaciekawić przechodniów, kierowców, wszystkich tych którzy znajdą się w jej pobliżu.

Telebim reklamowy
Napisał: n0cturbulous
Na podstawie: http://www.flickr.com
Dlatego też musi być odpowiednio duża i atrakcyjna, czy to ze względu na kolorystykę czy treść. Przede wszystkim ważne jest, aby była zauważona i co najbardziej istotne - pozostała w pamięci odbiorców. Z tego względu niezawodną formą reklamy stają się ekrany wizyjne, których matryca zbudowana jest z diod LED.

Reklama na telebimie: * jest doskonale widoczna każdego dnia, bez względu od pogody, * dociera do szerokiego kręgu odbiorców ocenia się, że telebim dociera do prawie 90% społeczeństwa) * ma większą przewagę niż tradycyjne billboardy i plakaty, * nie tylko szybko dociera do przyszłych klientów, lecz również koszty jej prezentacji są zdecydowanie niższe niż spodziewane koszty reklam radiowych i telewizyjnych.

Agencje reklamowe dokładają wszelkich starań, by ekrany zawisły w odpowiednich miejscach, aby ich obraz dotarł do jak największej liczby odbiorców zmotoryzowanych i pieszych. W Poznaniu wartym zainteresowania punktem jest np. telebim Poznań Rondo Solidarności. O atrakcyjności reklamowej tej lokalizacji świadczy sąsiedztwo popularnych poznańskich galerii handlowych Pestka czy Plaza, marketu Tesco oraz bliskie sąsiedztwo Castoramy czy centrum meblowego Polskie Meble - sprawdź koniecznie.


Podobnie telebim Poznań Al Niepodległości.

Jeśli znalezione przez Ciebie tutaj materiały są zbyt skąpe, to ta wskazówka z www (http://www.naturalskinclinic.pl/zabieg/usuwanie-tatuazu-i-makijazu-permanentnego-szczecin/) na pewno okaże się godna poświęcenia jej czasu.

Ekran ten zlokalizowany jest w centrum miasta, w idealnie wyeksponowanym miejscu. Zaletą jest także bliskie sąsiedztwo takich obiektów jak dworzec kolejowy razem ze znajdującą się obok galerią handlową Poznań City Center czy siedziby poznańskich uczelni.

Kampanie z zastosowaniem telebimów charakteryzuje duża skuteczność, toteż ożywmy swą reklamę!

Opublikowany przez Administrator w dniu 2023-01-26 03:50:24
Tagi: plakat, kierowcy, centrum miasta, hipermarketu