Kultura w Twoim domu

Z nami będziesz na bieżąco

Jeżeli posiadamy jakieś zaległości w Urzędzie Skarbowym, to w internecie możemy zweryfikować, do jakiej kwoty one dobiły

Z reguły wolimy nie zalegać z podatkami, gdyż może się to fatalnie skończyć. Jednak w życiu przydarzają się różne podbramkowe sytuacje.


Powinniśmy unikać długów, bo i tak przecież przyjdzie nam je spłacić.


szczecin port
Napisał: a.fiedler
Na podstawie: http://www.flickr.com


pracownicy
Napisał: U.S. Department of Agriculture
Na podstawie: http://www.flickr.com


I to najczęściej z odsetkami. Zatem spory odsetek spółek nie widzi sensu w tym, aby takiego rodzaju długi robić. Jeszcze bardziej przedsiębiorcy unikają odsetek podatkowych. Jeżeli jednak takie już mamy, to w sieci bez problemu będziemy w stanie znaleźć kalkulator odsetek podatkowych. Da nam on możliwość, by sprawdzić, jak duże są nasze odsetki do zapłaty. Oczywiście powinniśmy dodać je do podstawy samego długu. Takiego rodzaju kalkulator to sprytny program. Trzeba jedynie wklepać wysokość zadłużenia oraz datę płatności, który niestety przegapiliśmy. Powinniśmy też wpisać przybliżoną datę spłaty długu. W wynikach program wyliczy nasze odsetki. Oczywiście zaokrągli je do pełnego złotego. Takiego typu obliczenia na pewno moglibyśmy zrobić samodzielnie. Jednakże po co się męczyć i marnować czas, jeśli komputer może to zrobić za nas. Pamiętajmy, że dzisiaj czas to pieniądz. Mądrzej będzie po prostu nie robić sobie żadnych długów.
Niestety jest to zwykle błędne koło, gdyż długi z reguły narastają i po pewnym czasie już wcale nie możemy zapanować nad problemem. Jednak dziś nawet Urząd Skarbowy zaczyna pokazywać jakieś ludzie odruchy.

Gdy zainteresował Cię zaprezentowany problem, poznaj serwis kasetony Kraków, gdzie odnajdziesz dodatkowe informacje. Poszerz swoje wiadomości!

Jeżeli mamy spore długi, to mądrzej będzie się z nimi umówić i dogadać, aniżeli chować głowę w piasek niczym struś.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2021-12-30 13:48:59
Tagi: wynik, pieniądz, reguły