Kultura w Twoim domu

Z nami będziesz na bieżąco

Twoje przedsiębiorstwo nie daje zysków? Co zrobić?

Masz własną firmę i chcesz, ażeby była najlepsza na rynku, mimo to ciągle coś ci nie idzie? Kłopot leżeć może w strukturze wewnętrznej twego przedsiębiorstwa, niewyrobionej kadrze kierującej bądź trwonieniu czasu np. na spotkania biznesowe.
oszczędności
Napisał: Brian Hawkins
Na podstawie: http://www.flickr.com


Z badań wynika, iż mniej więcej 27% przedsiębiorstw ma niewłaściwie przygotowaną menadżerską kadrę. To odbija się w pierwszej kolejności na pracobiorcach, którzy tracą motywację do wykonywanej pracy i częściej ją rzucają. Taki zespół nie jest też zorientowany w strategicznych celach jednostki. Aż co czwarta badana jednostka stwierdziła, iż ma problemy z zespołową pracą. Poza tym przedsiębiorcy jako ważne ograniczenia wzrostu przytoczyli nienależyte zarządzanie czasem pracy czy trwonienie go na tak zwane tłumienie pożarów jak też spotkania firmowe.


Polskie przedsiębiorstwa nie są dosyć rozwinięte. Jest to czasem konsekwencja kiepskiej kultury organizacyjnej.

Zainteresował Cię nasz frapujący wpis? Pragniesz obejrzeć jego dodatkowe źródło (https://www.workservice.pl/praca/doradca-klienta/wroclaw/)? Zatem chcielibyśmy zaproponować Ci przejrzenie kolejnej witryny.

W rezultacie firma odnotowuje jedynie wzrost przychodów, natomiast nie zysków. Przedsiębiorstwa współzawodniczą niższymi cenami oraz powiększają skalę swojej działalności, jednakże z drugiej strony wciąż zmagają się ze stagnacją struktury zarządzania a także wypaleniem pracowników. Szukanie prostych rozwiązań oraz pogoń za zwiększaniem ilości klientów częstokroć nie przekładają się na skuteczność prowadzonego interesu. Firmy powinny zmieniać swoją organizacyjną strukturę. Pracobiorcy muszą być świadomi aktualnej sytuacji w przedsiębiorstwie jak też prowadzonych przez nie działań, żeby mogli czynnie brać udział w rozwoju firmy.
Zmiana myślenia pracobiorców, ich związek z przedsiębiorstwem oraz doinformowanie sprawią, iż cele organizacji realizowane będą efektywniej. Jeśli problemy przedsiębiorstwa są faktycznie poważne, należy odszukać kancelarię prawniczą dla jakiej likwidacja spółek jest zagadnieniem świetnie znanym.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-10-13 19:57:00
Tagi: biznes, klient, cena, strony