Kultura w Twoim domu

Z nami będziesz na bieżąco

Mieszkanie powinno być ładne, abyśmy mieli ochotę do niego wracać - dlatego warto pamiętać, aby ściany w domu nie były nudne i białe

Mury wyrażają wiele o właścicielach mieszkania. Zazwyczaj wiszą na ścianach płótna lub są namalowane różne pejzaże. Wobec tego mamy szansę próbować zgadnąć upodobania pani domu.
Ponadto, jeśli malowidło jest ciekawe, zapamiętamy miejsce, w którym spędziliśmy czas i będziemy chcieli tam wrócić.


buty ziomowe
Napisał: VIVOBAREFOOT
Na podstawie: http://www.flickr.com


Bardzo często mamy szansę dostrzec różnego rodzaju rysunki na murach w prywatnych budynkach, ale również w szkołach albo w centrach handlowych. W ostatnich latach rozpoznawalne są również murale, które zajmują przestrzeń uliczną.

To przykuwający wzrok artykuł, jednak dodatkowo sprawdź też inny pokrewny i równie niebanalny materiał - my zalecamy to źródło (https://wroclaw-adwokat.pl/).

Obecnie malowanie murali można już zamówić i artysta zrobi wybrany przez nas obraz (rekomendowane malowanie murali). Jeśli budynek należy do nas, możemy zlecić artystyczne malowanie ścian zewnętrznych. Z pewnością podniesie to przymioty estetyczne naszej posesji i staniemy się przynętą turystyczną naszego miasta. W Krakowie na przykład organizowane są wycieczki śladem miejskich murali (pełna oferta artystycznego malowania ścian na ideamo.pl).

Czy masz chęć zgłębić swą wiedzę na ten temat? W takim razie mamy zamiar zachęcić Cię do naszych kolejnych tekstów - wejdź w hiperłącze do źródła (https://strojemikolaja.pl/).

Jeśli będziemy mieć ochotę możemy także malowidło zamówić dla przedszkola czy liceum. Dzieciom na pewno spodobają się postacie z ulubionych kreskówek na ścianie, a starsi uczniowie docenią artystyczne, wielkoformatowe malowidła krajobrazów lub widoków miast.


Jeśli chcemy zabukować mural, warto umówić się z profesjonalną spółką, z którą przedyskutujemy nasz projekt i która dokona niezobowiązującej wyceny.
Na bazie ich doświadczenia i rad będziemy mieli możliwość ulepszyć plan. Na pewno sprawi to, że efekt końcowy będzie nas radował przez długie lata.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-10-12 17:21:04
Tagi: ściany, właściciel, efekt, kraj, urząd