Kultura w Twoim domu

Z nami będziesz na bieżąco

Mieszkanie powinno być ładne, abyśmy mieli ochotę do niego wracać - dlatego warto pamiętać, aby ściany w domu nie były nudne i białe

Mury wyrażają wiele o właścicielach mieszkania. Zazwyczaj wiszą na ścianach płótna lub są namalowane różne pejzaże. Wobec tego mamy szansę próbować zgadnąć upodobania pani domu.
Ponadto, jeśli malowidło jest ciekawe, zapamiętamy miejsce, w którym spędziliśmy czas i będziemy chcieli tam wrócić.


buty ziomowe
Napisał: VIVOBAREFOOT
Na podstawie: http://www.flickr.com


Bardzo często mamy szansę dostrzec różnego rodzaju rysunki na murach w prywatnych budynkach, ale również w szkołach albo w centrach handlowych. W ostatnich latach rozpoznawalne są również murale, które zajmują przestrzeń uliczną. Obecnie malowanie murali można już zamówić i artysta zrobi wybrany przez nas obraz (rekomendowane malowanie murali). Jeśli budynek należy do nas, możemy zlecić artystyczne malowanie ścian zewnętrznych. Z pewnością podniesie to przymioty estetyczne naszej posesji i staniemy się przynętą turystyczną naszego miasta. W Krakowie na przykład organizowane są wycieczki śladem miejskich murali (pełna oferta artystycznego malowania ścian na ideamo.pl). Jeśli będziemy mieć ochotę możemy także malowidło zamówić dla przedszkola czy liceum. Dzieciom na pewno spodobają się postacie z ulubionych kreskówek na ścianie, a starsi uczniowie docenią artystyczne, wielkoformatowe malowidła krajobrazów lub widoków miast.


Jeśli chcemy zabukować mural, warto umówić się z profesjonalną spółką, z którą przedyskutujemy nasz projekt i która dokona niezobowiązującej wyceny.
Na bazie ich doświadczenia i rad będziemy mieli możliwość ulepszyć plan. Na pewno sprawi to, że efekt końcowy będzie nas radował przez długie lata.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-10-12 17:21:04
Tagi: ściany, właściciel, efekt, kraj, urząd