Kultura w Twoim domu

Z nami będziesz na bieżąco

Mnóstwo wielkich premier w bieżącym tygodniu.

Ostatnio swą premierę miało mnóstwo sequeli i gier komputerowych, na które czekamy niemalże trzy lata. W salonach z grami na półkach leżą już nowe opakowania z grami fanów RPG, a w Multikinie oraz kinach IMAX wyświetlane są od dziś ekranizacje serii Star Wars.


Rozpocznijmy może od omówienia gry Final Fantasy ps3, czyli najnowszego cudeńka Hironobu Sakaguchiego, twórcy całej bez mała serii gier z cyklu FF.


opinie
Gra jest tak naprawdę remakiem najstarszej gry sagi, o lepszym silniku graficznym Unreal Engine 4, jaki zanosi nas do uniwersum kreskówki. Obrysy postaci wyglądają jakby były wyjęte dosłownie z komiksu. Gra ma również odświeżoną fabułę główną oraz powiększona jest o kilka historii pobocznych - filmy z Lego. Zwiększony niemal trzykrotnie świat i rozbudowana historia, zapewnią więcej niż 100 godzin rozgrywki. Następna gra to FM Manager, zapewne każdemu znany tytuł wydana w wersji na komutery stacjonarne i nową konsolę PS3, szkoda, lecz fani serii nie będą mogli zagrać w nią na XBoxie. W trakcie gry będziemy mogli jak zazwyczaj zająć stanowisko managera jednego z zespołów piłkarskich. W najnowszym FM Manager możemy dobierać spośród mnóstwa teamów, gdyż firma SEGA deklaruje wyraźnie 92 flagi swiata do wyboru! Na koniec najprawdziwsza uciecha dla miłośników sagi Star Wars. Na początku owego miesiąca do kin wchodzą kolejno filmy Lego Star Wars Przebudzenie Mocy, to jest adaptacja wybitnie tworzona dla dzieci, także one mogły obejrzeć kultowy film. Nie oznacza to, iż starsi nie mają wejścia na salę kinową.

Czy podoba Ci się prezentowany artykuł? Jeśli tak, to przeczytaj ponadto szczegóły w serwisie wycena monet warszawa, gdyż one też mogą być dla Ciebie bardzo wartościowe.

Wręcz przeciwnie, seria Lego Star Wars jest naszym zdaniem cudowna toteż jest warta obejrzenia - patrz.


W owym miesiącu miłośnicy gier RPG oraz filmów z serii Star Wars niestety, a być może szczęśliwie mają zorganizowany czas. Dlatego zachęcamy, aby jeszcze dziś zarezerwować bilety do kina, może razem ze znajomymi i zakupienie Final Fantasy, jakie zostało odświeżone.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-05-28 10:36:03
Tagi: film, bilety, gra, kino, zakup