Kultura w Twoim domu

Z nami będziesz na bieżąco

Jeżeli pragniesz przyciągnąć na swoją witrynę mnóstwo użytkowników, powinieneś zadbać o wyjątkową treść

Dla właścicieli witryn i portali sieciowych ważną kwestią jest zmierzanie do tego, żeby znaleźć się na samej górze wykazu wyszukiwarki Google. Bywa to o tyle istotne, że największą renomą i zaufaniem pośród internautów odznaczają się właśnie witryny zlokalizowane na przodzie klasyfikacji wyszukiwarek. Sprawia to, że fachowcy od marketingu internetowego oraz właściciele stron czynią wszystko, by polepszyć pozycję własnej witryny w rankingu, wielokrotnie wykorzystując nieetyczne metody.


Panda
Napisał: Will Sowards
Na podstawie: https://www.flickr.com
Algorytmy - mądre narzędzia wyszukiwarki

Przez pewien czas właściciele witryn internetowych byli w stanie wzbudzać zainteresowanie robotów Google i treścią oraz odnośnikami publikowanymi w własnych witrynach skłaniać je do podnoszenia się na szczyt wykazu. Założeniem narzędzia, jakim okazuje się wyszukiwarka Google, staje się jednakże dostarczanie internautom rezultatów jak najbardziej trafnych oraz wartościowych. Z myślą o dążeniu do zapewnienia miarodajnych i satysfakcjonujących wyników stworzono specjalne algorytmy, które pozwalają zwiększać widoczność witryn oferujących unikalną i wartościową dla użytkowników treść.

Algorytm Panda pomaga wyszukać najlepsze strony

Jednym z algorytmów, które strzegą dobrej pracy wyszukiwarki Google, jest algorytm panda. Nazwa algorytmu Panda odnosi się do nazwiska jego twórcy Navneeta Pandy.

Zaintrygował Cię nasz artykuł? Jeżeli tak, to śmiało sprawdź, co jest w ofercie (https://www.secretclient.com/oferta/), która dotyczy pokrewnej problematyki.

Narzędzie to zadebiutowało w naszym kraju latem 2011 roku. Jego głównym celem stało się polepszenie widoczności stron unikatowych oraz starannie przygotowanych. Na algorytm składa się zestaw reguł i procesów, które określają warunki wywierające wpływ na fakt, jak wysoko konkretna strona pojawi się w rankingu Google.czytaj tu jak wysłać pit elektronicznie jak wysłać pit elektronicznie

strona internetowa
Napisał: Serge Kij
Na podstawie: http://www.flickr.com
Panda sprawdza głównie unikatowość, miarodajność i kompetencję treści publikowanej na stronie. Im porządniej i bardziej kompetentnie strona została przygotowana, tym większa szansa, iż Panda -Mało treści o niewielkiej lub żadnej wartości - dostrzeże jej wartość i wywinduje ją w górę rankingu.

Pragniesz, żeby twoja witryna odniosła powodzenie?

Kiedy chce się, aby strona internetowa osiągnęła sukces i przyciągała użytkowników, trzeba zatroszczyć się o unikatową i porządnie przygotowaną treść. Otrzyma się wówczas gwarancję, że roboty Google wycenią ją prawidłowo oraz docenią jej potencjał, polecając ją użytkownikom w własnych rankingach.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-05-17 14:32:11
Tagi: Panda, Google, seo, optymalizacja, algorytmy