Kultura w Twoim domu

Z nami będziesz na bieżąco

Karta przetrwania i jej wielozadaniowość.

Wszyscy lubimy zaczerpnąć chwili relaksu poza miastem.Nieważne czy udajemy się na niedaleką wycieczkę do parku,decydujemy się na większą wyprawę w góry czy wielce wyczekiwane wakacje, przeważnie wyjazd poprzedzają skrupulatne przygotowania. W zależności od tego jak długi wyjazd organizujemy, przygotowania wstępne wymagają różnego nakładu pracy.

Karta przetrwania
Napisał: Wallet Ninja
Na podstawie: http://www.wallet-ninja.eu/
Co zrobić, żeby uchronić się przed bezradnością wynikającą z braku narzędzi koniecznych do zażegnania niespodziewanego problemu? Jest mnóstwo zastawów narzędzi, które dzięki swojej wielozadaniowości potrafią uratować sporą część nagłych sytuacji w których potrzeba konkretnych narzędzi. Niestety przeważnie są niezwykle kosztowne, a dodatkowo zajmują dużą ilość przestrzeni.

Nie jest to kłopotliwe w sytuacji poruszania się pakownym autem, jednak w sytuacji, kiedy wybieramy pieszą przeprawę z plecakiem,lub wybieramy się na wycieczkę rowerem, niemożemy sobie pozwolić na dodatkowe obciążenie i marnowanie miejsca potrzebnego na artykuły pierwszej potrzeby. Jak zabezpieczyć się przed nieplanowanymi wypadkami losowymi bez potrzeby niesienia na plecach nadprogramowej ilościróżnorakich narzędzi?

Wartościowym gadżetem będzie karta przetrwania ( ). Stalowa karta o wymiarach 8cm x 5,5cm x 0,5cm dzięki swoim kompaktowym rozmiarom zmieści się w każdym portfelu. Mały stalowy przedmiot pomoże w wielu niespodziewanych sytuacjach, na którenie byliśmy gotowi.

Należy mieć ją zawsze blisko, ponieważ zastępuje aż 10 narzędzi. Karta przezycia może być stosowana na przykład jako nóż, klucz do śrub bądź kątomierz.

Z pewnością zaciekawi Cię nasza strona internetowa (http://www.goldkram.eu/chaje_promocje.htm), znajdziesz tam sporo interesujących wiadomości. Pamiętaj, że jest stale uzupełniana.

Ponadto jest zaopatrzona w dziurkę do przymocowania smyczki lub kółka z kluczami, dzięki czemu możesz trzymać ją zawsze przy sobie.

skontaktuj się z producentem

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-27 16:33:15
Tagi: piła, praca, śruba, drogie, metalowy