Kultura w Twoim domu

Z nami będziesz na bieżąco

Fachowe nagrywanie z powietrza.

Zdjęcia i filmiki wykonywane z powietrza zawsze budzą ciekawość i wyobraźnię. Krajobraz oglądany z góry pokazuje nam okazałość kształtów, kolorów i warstw, których normalnie nie możemy dostrzec. Krajobraz naturalny, zabytki, miasta, wielkie zabudowania, a także przeróżne wydarzenia społeczne, uchwycone w kadr wykonany z powietrza wprowadzają dodatkową głębię, dodają kontekst i tworzą magię konotacji
.
Widok z lotu ptaka
Napisał: Peter Linehan
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nasz firma proponuje FILMOWANIE Z LOTU PTAKA (magiceye.com.pl/filmowanie-i-zdjecia-z-powietrza) przy użyciu profesjonalnego sprzętu latającego. Jesteśmy szybko-rozwijającą się, twórczą grupą ludzi, z entuzjazmem.

Bez zwłoki zobacz na stronie (http://snmw.pl/wycena-monet-i-banknotow-online/) podobne informacje. Tam również znajdziesz coś ciekawego, gdyż przedstawia ona pokrewną tematykę.

Mamy już za sobą ponad 4.000 godzin latania, nasi eksperci techniczni należą do jednych z najlepiej wyedukowanych w Europie. Do każdego nowego zadania podchodzimy w inny sposób. Jesteśmy twórczy, mamy głowy pełne ciekawych idei, dlatego staramy się nie powielać użytych pomysłów w kolejnych realizacjach. W dążeniu do celu czyli zadowolenia Klienta kierujemy się profesjonalnym podejściem do tematu. Współpracujemy z instytucjami, firmami oraz osobami prywatnymi.

Naszym klientom proponujemy specjalistyczną, elastyczną obsługę, doradztwo techniczne – na wysokim poziomie. Oferujemy najlepszą jakość materiału video kamerowanego z powietrza. Nasza firma posiada świadectwo kwalifikacji operatora bezzałogowego statku powietrznego, wydawane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego w naszym państwie.W wyborze firmy świadczącej usługi wykonywania fotografii i filmów z powietrza należy zwrócić uwagę na kwestię posiadania licencji przez podmiot świadczący tego typu usługi. Licencja UAVO jest gwarantem bezpieczeństwa i doświadczenia usług wykonywanych przez firmę.

Filmowanie tworzymy za pomocą bezzałogowego modelu latającego, wynoszącego kamerę lub aparat na wysokość do prawie 0,5 km. Za pomocą nawigacji satelitarnej i nowoczesnego urządzenia stabilizującego, rejestrujemy płynny obraz w jakości full HD i zdjęcia w 24MPX rozdzielczości. W trakcie FILMOWANIA Z LOTU PTAKA, korzystamy z podglądu na żywo. Obraz wysyłany jest prosto z aparatu i pokazywany na ekranie.

Tym sposobem możemy w pełni kontrolować kadr. Każdemu zadaniu poświęcamy tyle czasu i pasji ile wymaga tego każde zlecenie. Rozwijając nasz warsztat nieustannie uzupełniamy go o najnowocześniejsze zdobycze techniki, dzięki czemu nasza oferta jest coraz atrakcyjniejsza.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-25 21:08:17
Tagi: Full HD, magia, fotografie, obsługa, firma