Kultura w Twoim domu

Z nami będziesz na bieżąco

Bałtyckie morze jest piękne w każdym miesiącu - wobec tego warto przyjeżdżać tam zawsze, gdy tylko mamy wolną chwilę

Mamy farta, że mamy bardzo długą linię brzegową. Ponadto, polskie plaże są przepiękne. Mają piasek, czego może Polakom pozazdrościć wiele innych krajów, których plaże są niestety żwirowe lub kamiennie.


przepisy
Napisał: Włodarzewska S.A.
Na podstawie: Włodarzewska S.A.


Nasz Bałtyk może i nie jest najgorętszym akwenem na naszej planecie, ale za to jest cudowny o każdej porze dnia oraz roku.
Niezwykle wyśmienitym planem jest zobaczenie naszego pięknego akwenu i latem i w ferie. Możemy wówczas zrelaksować się oraz oddychać dużą ilością jodu. Dopomoże nam to wyraźnie, jeżeli na co dzień mieszkamy w aglomeracji miejskiej, gdzie jest cała masa zanieczyszczeń. Jeżeli pragniemy zatem wybrać się nad morze oraz zabukować apartament Kołobrzeg jest tym miastem, który ma możliwość nam wiele w tej dziedzinie zaproponować (designerski apartament w Kołobrzegu). Apartamenty najczęściej posiadają mnóstwo innowacji: ochronę, kamery, strzeżony parking i cudowny widok na Bałtyk.


fotografia ślubna
Napisał: Dave Hayward
Na podstawie: http://www.flickr.com


Jeśli jesteśmy fanami małych, cichych wiosek to odwiedźmy Grzybowo pensjonaty tam zapewne przypadną nam do gustu. Ta malownicza wioska leży kilka kilometrów od Kołobrzegu i posiada rewelacyjną plaże, na którą stale mamy możliwość powoli spacerować z naszego pensjonatu. Nocleg koniaków noclegi domki zapewne będzie przytulny i dużo tańszy aniżeli w Kołobrzegu.


Dodatkowo, jeżeli podróżujemy z dziećmi, to w cichej wiosce z pewnością będziemy pewni, że będą mogły wyszaleć się i ganiać cały dzień. Na obiad będziemy mieli szansę skosztować przepyszną rybkę z pobliskiej smażalni, a po kolacji pójść na spacer podczas zachodu słońca.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-22 14:24:19
Tagi: podróż, wakacje, czas, wiedza