Kultura w Twoim domu

Z nami będziesz na bieżąco

Także nie preferujesz załatwiać „papierkowych” spraw? Zrób to przez internet

Coraz więcej czynności robimy w Internecie. Załatwiamy tak coraz większą ilość spraw, w pewien sposób nasze życie konkretnie się tam przeniosło. Jest to z jednej strony trochę dziwaczne, gdyż przestajemy w dużym stopniu utrzymywać ze sobą kontakt w rzeczywistym życiu, ale z drugiej strony jest to także niezwykle komfortowa sytuacja.


Laptop i filiżanka kawy na stole
Napisał: Epicantus
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nie jesteśmy zmuszeni wielu spraw załatwiać biegając po mieście, tracąc na to czas i a ponadto nerwy. Wiele spraw można z łatwością zorganizować siedząc przed komputerem, też dokładnie tych spraw, których nie lubimy przecież załatwiać, przykładowo rozliczanie pit 37.

Pit 37 jest znany prawie wszystkim. Spośród dwudziestu jeden milionów podatników, to konkretnie ten druk jest najbardziej rozpoznawalny, jest w największej liczbie przypadków najczęściej wypełnianą deklaracja podatkową (więcej o wyborze druku). Jednakże, choć wypełniamy ją każdego roku to dość często jesteśmy zdumieni tą samą wątpliwością – jak to trzeba wypełnić? Niestety, nawet drobne błędy przy wypełnianiu to kolejna wizyta w Urzędzie Skarbowym, a co dopiero, jak ktoś wypełnia tego typu druk po raz pierwszy? Wtedy trudności są jeszcze większe. Całe szczęście jest rozwiązanie, które będzie ogromną pomocą zarówno dla ludzi czynnych zawodowo, które nie jeden raz wypełniały pit, jak i dla tych, co robią to pierwszy raz.

Wypełnienie pit 37 jest bardzo proste (więcej pit 37 przez Internet).

Chcemy Cię zachęcić do równie fajnych wątków, które przygotowaliśmy dla Ciebie z pasją. Zatem kliknij stronę (http://www.account-pl.eu/swiadczone-uslugi/obsluga-ksiegowa-warszawa) i czytaj to, na co masz ochotę.

Znajduje się tam bardzo pomocna instrukcja, która pomaga krok po kroku
Dokumenty na stole
Napisał: Epicantus
Na podstawie: http://www.flickr.com
wypełnić deklarację podatkową. Z pit 37 mogą korzystać etatowi pracownicy, ale także pozostali pracownicy, zatrudnieni na umowę o dzieło i umowę zlecenie, pit 37 mogą także składać małżonkowie i osoby samotne wychowujące dzieci. Korzystnie wiedzieć, że tego typu możliwości gwarantują wyższy zwrot podatku.

Jak widzimy to naprawdę duże ułatwienie, dla każdej osoby, która ceni sobie czas. Jesteśmy w stanie taki zaoszczędzony czas przeznaczyć na coś dla nas ważnego, dla swojego hobby czy dla rodziny. To jest istotnie największa zaleta internetu, że choć „zabija” trochę nasze więzi z innymi ludźmi, to jednakowoż gwarantuje coś w zamian. Zapewne z takiej możliwości najbardziej zadowoleni będą młodzi ludzie, dla których takie rozwiązania są w sumie czymś normalnym, również w innych dziedzinach. Docenią to również jednakże osoby, które nie są przyzwyczajone do korzystania z internetu, ale w tego typu okoliczności na pewno docenią tę zaletę.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-20 15:41:20
Tagi: PIT, nerwy, pracownicy, trudności