Kultura w Twoim domu

Z nami będziesz na bieżąco

Filmowanie z powietrza – świetny sposób na wykonywanie wyjątkowych filmów z interesujących i ważnych zdarzeń w życiu człowieka.

Rozwój technologiczny w wielu przypadkach bardzo upraszcza ludziom życie. Przez to też coraz częściej korzystają oni w swoim życiu zarówno prywatnym jak i zawodowym z sporej ilości różnych sprzętów technologicznych. Dzięki nim znacznie przyspieszają robienie wielu czynności, które przy tym są efektywniejsze.

Jak utrwalić ważne chwile?
Dron Phantom
Napisał: Adam Meek
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jest sporo urządzeń technologicznych, bez których człowiek nie potrafiłby już funkcjonować. Umożliwiają one wykonywanie czynności, których bez nich nie mógłby zrobić. Do takich rzeczy należy choćby aparat fotograficzny. Jednostka Stosuje go w wielu momentach, gdyż umożliwia on utrwalenie najistotniejszych momentów życia jednostki oraz chwil, które mają dla niego bardzo duże znaczenie.

Toteż obywatel aparat fotograficzny bierze ze sobą wszędzie tam gdzie może zdarzyć się coś ciekawego lub mającego dla niego znaczenie. Współcześnie aparat fotograficzny jest nieodłączną częścią wyposażenia każdej osoby wybierającej się w jakąkolwiek wycieczkę. Przez to jednostka ma pewność, że uda mu się uchwycić i utrwalić wszystkie ciekawe oraz ważne dla niego wydarzenia.

Ciekawy sposób na robienie ujęć
Rozkwit techniczny pozwala na stałe udoskonalanie urządzeń służących do uwieczniania różnorakich zdarzeń oraz sytuacji. Udoskonalane są nie tylko same aparaty fotograficzne, ale produkowane są także inne sprzęty, które umożliwią upamiętnienie wielu istotnych dla konkretnego człowieka momentów. Takimi sprzętami są Phantom 3 oraz Gopro hero+ LCD umożliwiające filmowanie różnorodnych interesujących oraz ważnych zdarzeń - www.

Phantom 3 to zdalnie sterowany dron, który umożliwia robienie zdjęć a także filmowanie z powietrza. Tym samym umożliwia on wykonywanie cudownych a także interesujących ujęć z zupełnie innej perspektywy, które stanowczo różnią się od ujęć zrobionych klasyczną kamerą. Natomiast Gopro hero+ LCD jest to kamera z wbudowanym dotykowym ekranem LCD.

Ma wodoszczelną oraz wstrząsoodporną obudowę, przez co można zabierać ją w różnorakie miejsca i nie powinna zbytnio prędko ulegnąć zniszczeniu. Dzięki stosownie skonstruowanej obudowie można przyłączyć ją do różnorodnych sprzętów przy pomocy, których można pozyskać niezwykłe i interesujące ujęcia w tym również z powietrza, które z chęcią będzie się później oglądać.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-09 00:08:29
Tagi: podróż, Wyposażenie, urządzeń, technicznych