Kultura w Twoim domu

Z nami będziesz na bieżąco

April 2019 archive

Sukces firmy w dłuższej perspektywie , czyli budowanie prestiżu programem lojalnościowym

firma
Napisał: MBWA PR
Na podstawie: http://www.flickr.com
Sukces perspektywiczny niejedno ma imię. Dojście do satysfakcjonującego pułapu wymaga sporego doświadczenia, nierzadko bazującego na niełatwych inwestycjach i ograniczeniach wydatkowania. W dłuższej perspektywie o klientów zadbamy wybierając na długofalowe programy lojalnościowe.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-30 10:18:14
Tagi: zakupy, firmy, Przedsiębiorstwa

Mała zdolność kredytowa nie jest kłopotem

pożyczka finansowa
Napisał: frankieleon
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeśli chodzi o świat dzisiejszych pożyczek to posiadamy niemalże nieograniczone możliwości wzięcia pożyczki. Nie musimy nawet posiadać jakichkolwiek dochodów, bo istnieją pożyczki bez zdolności kredytowej. Zdaje się niemożliwe? Ale tak dokładnie jest.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-29 16:01:14
Tagi: rynek, pieniądze, bank, pożyczki, pożyczka

Karta przetrwania i jej wielozadaniowość.

Survival
Napisał: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu
Każdy z nas lubi doświadczyć odrobiny odpoczynku poza miastem.Nieważne czy udajemy się na krótką przejażdżkę na łąkę,decydujemy się na dłuższą wycieczkę nad jezioro czy długo oczekiwane wakacje, zwykle wyjazd rozpoczynają dokładne przygotowania. W zależności od tego jak długi urlop organizujemy, przygotowania wstępne wymagają różnego natężenia pracy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-27 16:33:15
Tagi: piła, praca, śruba, drogie, metalowy

Co jest ważne, kiedy prowadzimy swoją działalność.

VAT
Napisał: Jeff Djevdet
Na podstawie: http://www.flickr.com
Dość często zaraz po zakończeniu studiów dużo osób decyduje się na założenie własnej spółki. Najczęstszą przyczyną tego jest to, że nie chcą działać w jakiejś innej firmie, chcą urzeczywistniać swoje pasje oraz zainteresowania, co nie zawsze jest możliwe w momencie, gdy działa się u kogoś innego.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-26 06:16:17
Tagi: ZUS, Urząd Skarbowy, firma

Samochody ciężarowe jako idealny sposób na tranzyt towarów oraz produktów na bardzo duże odległości.

Przyczepa
Napisał: clifford Smith
Na podstawie: http://www.flickr.com
Pojazdy ciężarowe są jednymi z najbardziej podstawowych środków transportu, które można spotkać na drogach. Dostosowane są one do tranzytu ładunków i towarów, niemalże wszystkich typów są to dla przykładu produkty spożywcze do sklepów i marketów, meble, produkty chemiczne oraz metalurgiczne, części maszyn, elementy budowlane. Gabaryty tego typu samochodów musi być dostosowana do wielkości i ciężaru transportowanego towaru, w tym przypadku wymienić można choćby samochody o niskiej masie około 3,5 tony, ale poza tym takie posiadające masę poniekąd kilkunastu ton tzw.: tiry.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-26 00:32:17
Tagi: samochody, pojazdy, towary, zakres

Fachowe nagrywanie z powietrza.

Fotografia z lotu ptaka
Napisał: Roman Boed
Na podstawie: http://www.flickr.com
Zdjęcia i filmy wykonywane z powietrza zawsze budzą ciekawość i kreatywność. Świat oglądany z góry pokazuje nam różnorodność kształtów, kolorów i warstw, których normalnie nie możemy dostrzec. Piękno natury, zabytki, fragmenty miast, wielkie zabudowania, a także różnorakie wydarzenia społeczne, uchwycone w kadr wykonany z powietrza wprowadzają dodatkowe emocje, dodają kontekst i tworzą magię konotacji
.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-25 21:08:17
Tagi: Full HD, magia, fotografie, obsługa, firma

Jakimi sprawami zajmuje się księgowy i czemu jest tak konieczny w każdej firmie?

Dobry księgowy
Napisał: Alan Levine
Na podstawie: http://www.flickr.com
To prawda, iż w każdej firmie obowiązkowy będzie specjalista, który umie się odnaleźć w gąszczu tych wszystkich, często niezbyt oczywistych i dziwacznych przepisów. Kimś istotnie takim jest księgowy, człowiek od naprawdę wielu spraw. Co prawda, jego zakres działalności jest ograniczony, lecz Ci co posiadają firmy zdają sobie sprawę, jak wiele pytań jest do niego kierowanych. Księgowy to bowiem znawca przepisów, wyliczeń i innych rozliczeń. Czym się tak naprawdę zajmuje?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-23 13:07:18
Tagi: specjalista, zakres

Bałtyckie morze jest piękne w każdym miesiącu - wobec tego warto przyjeżdżać tam zawsze, gdy tylko mamy wolną chwilę

przepisy
Napisał: Włodarzewska S.A.
Na podstawie: Włodarzewska S.A.
Mamy szczęście, że mamy bardzo długą linię morza. Dodatkowo, polskie plaże wydają się być przepiękne. Są piaszczyste, czego może Polakom zazdrościć duża liczba innych krajów, których plaże są na nieszczęście żwirowe albo kamieniste.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-22 14:24:19
Tagi: podróż, wakacje, czas, wiedza

MS Excel – czy warto go dokładnie poznać?

szkolenia
Napisał: Federation European Cyclists'
Na podstawie: http://www.flickr.com
Firma Microsoft produkuje nie tylko system Windows, ale także arkusz kalkulacyjny , który nosi nazwę Microsoft Office Excel. Premiera pierwszej wersji arkusza kalkulacyjnego firmy Windows miała miejsce w roku 1987. Od daty premiery arkusz jest powszechnie wykorzystywany przez różnego rodzaju instytucje, firmy i osoby prywatne.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-21 23:36:21
Tagi: kurs, wykres, arkusze

W jaki sposób bezzwłocznie znaleźć ciekawą pracę?

Praca przy komputerze
Napisał: Intel Free Press
Na podstawie: http://www.flickr.com
Dobre CV to nie wszystko. Aby znaleźć zadowalającą pracę, należy być fachowcem w danej profesji. Nie bez przyczyny ktoś kiedyś powiedział, że gdy kocha się własną pracę, to nie trzeba pracować ani jednego dnia.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-21 01:43:21
Tagi: rynek, hasła, CV, język obcy, studentom

Także nie preferujesz załatwiać „papierkowych” spraw? Zrób to przez internet

Laptop na biurku
Napisał: Garrett Coakley
Na podstawie: http://www.flickr.com
Coraz więcej rzeczy wykonujemy w Internecie. Załatwiamy tak coraz większą ilość spraw, w jakiś sposób nasze życie właśnie się tam przeniosło. Jest to z jednej strony trochę dziwaczne, ponieważ przestaliśmy w dużym stopniu utrzymywać ze sobą kontakt w rzeczywistym życiu, lecz z drugiej strony jest to bardzo wygodne.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-20 15:41:20
Tagi: PIT, nerwy, pracownicy, trudności

Jakiego typu nocleg jest najlepszy w momencie przebywania nad Morzem Bałtyckim?

nad morzem
Napisał: Florent LANNOY
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wiosna wstąpiła w kulminacyjny punkt. Drzewa pięknie zakwitają, tak jak wielokolorowe kwiaty, trawa odzyskała swą żywą, zieloną barwę, a ładnie ćwierkające ptaki przypominają nam swoim śpiewem jak pozbawiona czegoś od tej strony jest zima. Coraz częściej możemy spotkać całe rodziny na rowerach, młodzież która gra w piłkę na boisku, dzieci bawiące się w rozmaite zabawy, takie jak w podchody lub w chowanego. Ludzie pochowali zimowe płaszcze do szafy co sprawiło, że panie zaczęły zakładać krótsze sukienki i spódnice oraz bardziej przewiewne bluzki, a mężczyźni postanowili założyć spodnie z lekkiego materiału i koszule z krótkimi rękawami.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-19 17:12:21
Tagi: Domki, polskie morze

Oferty zakupów grupowych, jako doskonały pomysł na upominek z okazji rocznicy ślubu. Kilka ciekawych pomysłów

wino
Szukamy wyjątkowego prezentu z okazji rocznicy ślubu, lecz jak zwykle jest ten sam dylemat, nie wiemy co kupić. Nie jest to dziwne, wiele osób ma taki sam problem. Na szczęście na pomoc przychodzą wciąż ciekawsze i bardziej urozmaicone oferty zakupów grupowych. Można wybierać pośród faktycznie sporej ilości ofert. Oto parę z tego typu propozycji.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-19 04:49:22
Tagi: wino, apartament

Militaria online - bogaty wybór przyrządów i duża jakość poszczególnych artykułów

militaria
Napisał: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu
Ludzie aktualnie imają się rozmaitych zajęć i mają sensacyjne pasje. Wielokrotnie absorbują one znaczną część ich życia przez co czynią je niezwykle przyciągającym. Nie da się ukryć, że dla zapalonych pasjonatów wszelakiego rodzaju gadżety są ogromnie fascynujące i błyskawicznie pojawia się pragnienie ich kupna. Nadzwyczaj pomocny jest w tym przypadku internet, który zapewnia dotarcie do przeróżnych ofert i co więcej, poznanie ludzi, którzy mają podobne hobby.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-18 22:17:22
Tagi: zakupy, hobby, asortyment, sprzęty, wojskowość

Jakie modne typy reklam internetowych zdołamy obecnie wyróżnić?

Reklamy zewnętrzne
Napisał: vikkiq
Na podstawie: http://www.flickr.com
Każdy kto korzysta dzisiaj z Netu z pewnością nie raz natknął się na różnorodne reklamy internetowe. Z reklamami internetowymi stykamy się dzisiaj właściwie wszędzie, są one obecne na każdej stronie oraz na każdym serwisie internetowym. Bez wątpliwości częstokroć stykałeś się z reklamami internetowymi na serwisach społecznościowych, na blogach, na stronach z muzyką bądź filmami, reklamy internetowe pojawiają się również w czasie zwykłego korzystania z przeglądarki, w wielu przypadkach wyszukując jakąś konkretną frazę pojawiają nam się dodatkowo reklamy. Nawet słuchając radia internetowego bądź serwisów oferujących streaking muzyki zdołamy natknąć się na wiele różnorodnych reklam.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-17 08:37:23
Tagi: strony internetowe, Banery, reklamy

Konsulting it może się niesamowicie sprawdzić

modelowanie procesów biznesowych
Napisał: Clemens v. Vogelsang
Na podstawie: http://www.flickr.com
Zarządzanie przedsiębiorstwem okazuje się być niesamowicie istotne właściwie na każdym etapie, przez to właśnie tak ważne okazuje się być to, by wszystkie nasze przedsięwzięcia były jak najdokładniej przeanalizowane.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-16 06:16:23
Tagi: firmy, Zarządzanie, IT, zakład

Cudowne fotografie z ceremonii zaślubin, które zostaną wykonane przez doświadczonego fotografa

dziewczyna z aparatem
Napisał: HOI CHEUNG WONG
Na podstawie: http://www.flickr.com
Ślub to jedno najcudowniejszych wydarzeń w życiu każdej pary. Każdy chciałby, by ten dzień był niesamowity. Niektórym z nas zależy na dużej liczbie gości, innym na spokojnym jak również kameralnym przyjęciu. Większość ślubnych planów ma jednak jeden wspólny element. Są nim wspaniałe fotografie z tej uroczystości.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-16 04:44:23
Tagi: styl, zdjęcia, usługi, Zadanie, usługa

Jak szybko pozyskać informacje na temat wiarygodnych sklepów w sieci?

kosmetyki do włosów
Napisał: REF Polska
Na podstawie: REF Polska
Współcześnie funkcjonuje zdecydowanie więcej sklepów w internecie. W internecie sprzedawać możemy właściwie wszystko! Czy jednak wszystkie sklepy online są godne zaufania? Należy dowiedzieć się nim następnym razem zdecydujemy się na internetowe zakupy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-15 17:38:24
Tagi: kosmetyki, książki, suplementy

Zatrudnienie dla opiekunki w Niemczech

problem
Napisał: Chris Marchant
Na podstawie: http://www.flickr.com
Znalezienie odpowiedniej oferty pracy nie zawsze jest proste, szczególnie w Polsce, gdzie rynek zawodowy jest wręcz pełny, w związku z czym wielu ludzi decyduje się na wyjazd poza granice państwa ojczystego, aby zarobić daną sumę i co ważne – odnaleźć ofertę na wygodnych i odpowiadających każdemu warunkach.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-14 18:13:25
Tagi: rynek, język, świadczenia, pracy, osoba

W jaki sposób projektować billboardy? Poznaj kilka porad, jakie mogą być dla ciebie użyteczne

Reklama outdoor
Napisał: ING Group
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeśli stoisz przed wyzwaniem zaprojektowania billboardu, a nigdy wcześniej tego nie robiłeś, przyda ci się kilka pożytecznych rad, dzięki którym ustrzeżesz się niepowodzenia na tym polu. Należy bowiem wiedzieć, na co zwrócić uwagę, a wszystko pójdzie po twojej myśli i znakomicie zareklamujesz konkretne artykuły albo usługi.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-13 11:17:25
Tagi: reklama, jakość, sukces

Ciekawe portale randkowe

randka
Napisał: Philip Taylor
Na podstawie: http://www.flickr.com
Czułości i przyjaźni wyszukują w internecie zarówno emeryci, jak i aktywni zawodowo młodzi mieszkańcy. W krajowym internecie, działa kilkanaście portali randkowych. Regularnie odwiedzają je miliony Polaków. To bezsprzecznie symbol czasu. Coraz to więcej zakresów naszego istnienia przeniosło się do internetu, uważamy internet jako konieczne narzędzie i bez skrępowania z niego korzystamy, też do tego, by odnaleźć kolegi.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-13 09:26:25
Tagi: Internet, partner, portal, kontakt

Dość często używany okazuje się być elektroniczny obieg faktur

e-faktura
Napisał: lab604
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wszystko musi być dobrze zaplanowane

Kiedy chcemy, by nasza firma jak najprężniej funkcjonowała, to powinniśmy robić wszystko, aby współpraca na linii każdych oddziałów działa się w sposób szybki oraz niczym nie zachwiany.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-12 00:29:26
Tagi: Księgowość, firma, przedsiębiorstwo

Dzierżawienie pomieszczenia na wydarzenia firmowe

Mówca
Napisał: Juozas Kaziukenas
Na podstawie: http://www.flickr.com
Prowadzenie własnej firmy związane jest z duża liczbą obowiązków. Niejednokrotnie należy do nich na przykład urządzanie różnorodnych wydarzeń i imprez firmowych. Zaliczają się do nich przede wszystkim konferencje. Takie spotkania wymagają w pierwszej kolejności zagwarantowania właściwych warunków przez firmę organizującą.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-11 16:19:27
Tagi: firmy, wydarzenia, lokalizacje

Atrakcje i miejsca w Kotlinie Kłodzkiej, które należy zobaczyć spędzając urlop na Dolnym Śląsku

spływ jako atrakcja w Dolinie Kłodzkiej
Napisał: Jura Park Bałtów
Na podstawie: http://www.juraparkbaltow.pl
Szukając idealnego miejsca na urlop z bliskimi, doskonałym wyborem może być Ziemia Kłodzka. Te wspaniałe tereny usytuowane w sąsiedztwie Gór Stołowych rok rocznie przyciągają turystów i zachwycają ich swoimi ciekawymi zabytkami i krajobrazami.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-11 04:08:27
Tagi: Kłodzko, atrakcje, Dolina

Wiele informacji związanych ze zmianami w prawie można najprędzej zdobyć w sieci

księgowy na spotkaniu
Napisał: Twinfieldinternational
Na podstawie: http://www.flickr.com
Internet jest na obecną chwilę jednym z istotniejszych narzędzi, z jakich użytkujemy każdego dnia. Nie da się ukryć, że stanowi on istotne ułatwienie w życiu, ponieważ swobodnie od tego, w którym miejscu jesteśmy, możemy z niego wykorzystywać.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-10 08:52:27
Tagi: działalność, pomoc, ułatwienie

Kroje staników

Jak dobrać biustonosz do różnych dekoltów
Napisał: Lupoline
Na podstawie: Lupoline
Rozmiar to nie wszystko – krój stanika również oddziałuje to, jak się w nim czujemy. Fason biustonosza musi być dobrany do kształtu jak też kondycji biustu, do noszonego ubrania, okazji, oraz do naszych indywidualnych upodobań. Najpopularniejsze kroje biustonoszów to: biustonosz pełny, stanik do dekoltów w szpic, biustonosz typu balkonetka, biustonosz nisko zabudowany jak też bardotka, zatem biustonosz bez ramiączek.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-09 17:16:35
Tagi: biust, miseczki, dekolt, suknie ślubne

Niemcy to polski sąsiad i często jedziemy do nich, żeby pracować i zarabiać - jest to praca sezonowa lub na stałe

język
Napisał: Laurie Sullivan
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wielu Polaków często jeździ do pracy do naszego zachodniego sąsiada, żeby dorobić. Dla części z nich jest to tylko forma ekstra zarobku, ale dla reszty bywa to pierwsze lub nawet wyłączne źródło utrzymania.


Najczęściej do pracy do Niemiec jadą osoby do pracy przy zbiorach.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-09 16:21:32
Tagi: czasu, problem, kłopoty

Filmowanie z powietrza – świetny sposób na wykonywanie wyjątkowych filmów z interesujących i ważnych zdarzeń w życiu człowieka.

Gopro
Napisał: Dave Dugdale
Na podstawie: http://www.flickr.com
Rozkwit technologiczny w wielu sytuacjach bardzo ułatwia ludziom życie. Przez to też bardzo często korzystają oni w własnym życiu zarówno prywatnym jak i zawodowym z sporej ilości różnorakich urządzeń technologicznych. Dzięki nim znacznie przyspieszają robienie wielu zadań, które przy okazji są skuteczniejsze.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-09 00:08:29
Tagi: podróż, Wyposażenie, urządzeń, technicznych

Opiekun osoby starszej - intrygujący kierunek oferowany przez różne szkoły policealne we Wrocławiu

Uczelnia
Napisał: Universität Salzburg (PR)
Na podstawie: http://www.flickr.com
Edukacja zapewne pełni ważką funkcję w życiu każdego człowieka, wobec tego młodzi ludzie częstokroć mają nie lada kłopot z podjęciem decyzji o wyborze dalszej drogi edukowania. Po skończeniu liceum czy technikum mnóstwo młodych osób zastanawia się nad tym co dalej.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-08 13:05:29
Tagi: Internet, technikum, Necie

Czy wiemy w czym pomoże nam biuro rachunkowe z Olsztyna?

biuro
Napisał: foam
Na podstawie: http://www.flickr.com
Gdy mamy przedsiębiorstwo, powinniśmy się zastanowić, na ile jesteśmy w stanie nią samodzielnie kierować, a na ile część zadań powinniśmy przekazać komuś odmiennemu. Trzeba się na przykład namyślić, czy na tyle właściwie poznaliśmy się na księgowości, by wszystko załatwiać samemu, czy może jednak warto tą część przedsiębiorstwa powierzyć komuś kto faktycznie posiada w tym doświadczenie i jest w stanie okazać się być na bieżąco ze wszystkimi zmieniającymi się ustawami.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-06 03:44:30
Tagi: Księgowość, opinie, oceny

Gdzie powinno się pojechać na urlop w Polsce - fascynujące i interesujące miejsca

jezioro
Napisał: Saadick Dhansay
Na podstawie: http://www.flickr.com
Multum osób entuzjastycznie jedzie za granicę - Grecja, Rzym, Paryż - naturalnie te i wiele innych miejsc zachwyca ślicznymi zabytkami i fenomenalną fauną oraz florą. Jednakże Polska dodatkowo jest ładnym krajem i ma istotnie wiele do zaoferowania.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-03 15:48:32
Tagi: góry, rejony, górskie schroniska

W sytuacji kiedy szukasz niebanalnej rozrywki na wieczór, możesz sięgnąć po gry komputerowe albo zajmujące planszówki

planszówka
Napisał: yoppy
Na podstawie: http://www.flickr.com
Zdarza się czasami, że człowiek nie umie wyszukać sobie interesującej rozrywki i tylko gapi się w telewizor. Tymczasem istnieje tak wiele ciekawych ewentualności, należy tylko wyszukać idealną dla siebie! W przypadku, gdy lubi się spędzać czas przed komputerem, można pograć w różnorakie gry. Inną opcją okazują się gry karciane lub planszowe. Te ostatnie to idealna propozycja, gdy pragnie się spędzić czas z najbliższymi. Wybór gier w sprzedaży okazuje się po prostu imponujący, więc każdy odnajdzie tytuł dla siebie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-02 19:17:32
Tagi: książki, czas, kreatywność, symulator

Jak szukać zatrudnienia, by znaleźć wymarzoną? Co warto mieć na uwadze, poszukując pracy?

praca
Napisał: Hong Phuc FOSSASIA
Na podstawie: http://www.flickr.com
Odnalezienie wymarzonego zatrudnienia to często nie lada wyzwanie. Trwający zbyt długo czas, podczas którego jesteśmy bez zatrudnienia zazwyczaj nas martwi. Jak usprawnić procedurę poszukiwań?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-02 05:44:32
Tagi: Rekrutacja, praca, oferty

Jak odnaleźć robotę za granicą?

certyfikat
Napisał: Claus Günther
Na podstawie: http://www.flickr.com
Najpewniej będzie wypatrywać pracy za granicą będąc w naszym kraju. Pewnym podejściem na poszukiwanie zatrudnienia za granicą, a przy tym efektywnym zwłaszcza w wypadku specjalistów oraz wykwalifikowanych pracowników fizycznych, jest posyłanie odpowiedzi na anonse zamieszczane w najpopularniejszych za granicą stronach z ogłoszeniami o pracę.


Podobnie jak w naszym kraju, na stanowiska nastręczające specjalistycznej erudycji i gruntownego doświadczenia zawodowego proces rekrutacji może potrwać kilka tygodni.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-01 11:47:33
Tagi: dom, praca, wyjazd, interes, posady

Najciekawsze okazje na polskich portalach aukcyjnych, czyli co kupimy przez Internet

pisanie na laptopie
Napisał: Bas Evers
Na podstawie: http://www.flickr.com
Polacy coraz powszechniej zamawiają na internetowych serwisach. Co interesującego na nich znajdziemy?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-01 03:21:33
Tagi: Internet, zwierzęta, kosmetyki, zakupy, gadżety

Kilka ważnych słów na temat emerytur

wizerunek - firma
Napisał: Presidencia de la República Mexicana
Na podstawie: http://www.flickr.com
Osoby zatrudnione na umowę o pracę mają prawo po spełnieniu określonych zasad przejścia na emeryturę. Organem, który dokonuje wypłat tego świadczenia w naszym kraju jest Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-01 00:34:33
Tagi: rodzina, firmy, pieniądz, sposób, tag_1e