Kultura w Twoim domu

Z nami będziesz na bieżąco

April 2019 archive

Sukces firmy w dłuższej perspektywie , czyli budowanie prestiżu programem lojalnościowym

firma
Napisał: MBWA PR
Na podstawie: http://www.flickr.com
Sukces w sprzedaży niejedno ma imię. Dojście do satysfakcjonującego pułapu wymaga wielu lat doświadczeń, nieraz bazujących na trudnych kampaniach, zaciskaniu pasa, ograniczeń wydatkowania. W dłuższej perspektywie o klientów zatroszczymy się wybierając na strategiczne programy lojalnościowe.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-30 10:18:14
Tagi: zakupy, firmy, Przedsiębiorstwa

Mała zdolność kredytowa nie jest kłopotem

pożyczka finansowa
Napisał: frankieleon
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeśli chodzi o świat dzisiejszych pożyczek to posiadamy niemalże nieograniczone możliwości brania pożyczek. Nie musimy nawet mieć żadnych dochodów, bo są pożyczki bez zdolności kredytowej. Wydaje się dziwne? Ale tak właśnie jest.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-29 16:01:14
Tagi: rynek, pieniądze, bank, pożyczki, pożyczka

Karta przetrwania i jej wielozadaniowość.

Survival
Napisał: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu
Wszyscy lubimy zaczerpnąć chwili relaksu poza miastem.Nieważne czy jedziemy na krótką przejażdżkę do lasu, wybieramy dłuższą wyprawę nad jezioro czy wielce oczekiwane wakacje, z reguły wyjazd poprzedzają dokładne przygotowania. W zależności od tego jak długi wyjazd planujemy, przygotowania wstępne potrzebują różnego nakładu pracy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-27 16:33:15
Tagi: piła, praca, śruba, drogie, metalowy

Co jest ważne, kiedy prowadzimy swoją działalność.

VAT
Napisał: Jeff Djevdet
Na podstawie: http://www.flickr.com
Dość często niedługo po zakończeniu studiów wiele osób decyduje się na założenie własnej firmy. Częstą przyczyną tego jest to, że nie chcą pracować w jakiejś innej firmie, chcą urzeczywistniać własne pasje oraz zainteresowania, co nie zawsze jest możliwe w momencie, gdy działa się u kogoś innego.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-26 06:16:17
Tagi: ZUS, Urząd Skarbowy, firma

Samochody ciężarowe jako idealny sposób na tranzyt towarów oraz produktów na bardzo duże odległości.

Przyczepa
Napisał: clifford Smith
Na podstawie: http://www.flickr.com
Pojazdy ciężarowe są jednymi z najbardziej podstawowych środków transportu, które można spotkać na drogach. Dostosowane są one do przewożenia ładunków i towarów, niemalże wszystkich typów są to dla przykładu produkty spożywcze do sklepów i marketów, meble, produkty chemiczne oraz metalurgiczne, części maszyn, komponenty budowlane. Gabaryty tego typu samochodów jest dostosowana do wielkości i ciężaru transportowanego towaru, w tym przypadku wyszczególnić można choćby samochody o małej wadze około 3,5 tony, ale ponadto takie posiadające masę wręcz kilkunastu ton tzw.: tiry.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-26 00:32:17
Tagi: samochody, pojazdy, towary, zakres

Fachowe nagrywanie z powietrza.

Fotografia z lotu ptaka
Napisał: Roman Boed
Na podstawie: http://www.flickr.com
Zdjęcia i filmiki wykonywane z perspektywy lotu ptaka zawsze budzą ciekawość i kreatywność. Obraz oglądany z góry pokazuje nam okazałość kształtów, kolorów i warstw, których normalnie nie jesteśmy w stanie dostrzec. Piękno natury, zabytki, miasta, wielkie budowle i konstrukcje, a także różnorodne wydarzenia społeczne, uchwycone w kadr wykonany z powietrza wprowadzają dodatkowe emocje, dodają kontekst i tworzą magię skojarzeń
.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-25 21:08:17
Tagi: Full HD, magia, fotografie, obsługa, firma

Jakimi sprawami zajmuje się księgowy i czemu jest tak konieczny w każdej firmie?

Dobry księgowy
Napisał: Alan Levine
Na podstawie: http://www.flickr.com
Zdecydowanie w każdej firmie obowiązkowy będzie specjalista, który umie się odnaleźć w gąszczu tych wszystkich, czasami niejasnych i dziwacznych przepisów. Kimś właśnie takim jest księgowy, człowiek od naprawdę wielu spraw. Co prawda, jego zakres działalności jest ograniczony, lecz Ci którzy mają firmy zdają sobie sprawę, jak wiele pytań jest do niego kierowanych. Księgowy to bowiem fachowiec od przepisów, obliczeń i innych rozliczeń. Czym się w sumie zajmuje?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-23 13:07:18
Tagi: specjalista, zakres

Bałtyckie morze jest piękne w każdym miesiącu - wobec tego warto przyjeżdżać tam zawsze, gdy tylko mamy wolną chwilę

przepisy
Napisał: Włodarzewska S.A.
Na podstawie: Włodarzewska S.A.
Mamy farta, że posiadamy niezwykle długą linię morza. Dodatkowo, polskie plaże wydają się być przepiękne. Mają piasek, czego może Polakom zazdrościć duża liczba innych państw, których plaże są na nieszczęście żwirowe lub kamieniste.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-22 14:24:19
Tagi: podróż, wakacje, czas, wiedza

MS Excel – czy warto go dokładnie poznać?

szkolenia
Napisał: Federation European Cyclists'
Na podstawie: http://www.flickr.com
Firma Microsoft ma do zaoferowania użytkownikom komputerów nie tylko system Windows, ale także arkusz kalkulacyjny , który nosi nazwę Microsoft Office Excel. Premiera pierwszego arkusza kalkulacyjnego firmy Windows odbyła się w roku 1987. Od daty premiery arkusz jest z powodzeniem wykorzystywany przez rozmaite instytucje, firmy i osoby prywatne.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-21 23:36:21
Tagi: kurs, wykres, arkusze

W jaki sposób bezzwłocznie znaleźć ciekawą pracę?

Praca przy komputerze
Napisał: Intel Free Press
Na podstawie: http://www.flickr.com
Bogate CV to nie wszystko. Aby dostać satysfakcjonującą pracę, należy być ekspertem w danej dziedzinie. Nie bez przyczyny ktoś kiedyś rzekł, że kiedy kocha się swoją pracę, to nie trzeba pracować ani jednego dnia.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-21 01:43:21
Tagi: rynek, hasła, CV, język obcy, studentom

Także nie preferujesz załatwiać „papierkowych” spraw? Zrób to przez internet

Laptop na biurku
Napisał: Garrett Coakley
Na podstawie: http://www.flickr.com
Coraz więcej rzeczy robimy w Internecie. Załatwiamy tak coraz więcej spraw, w jakiś sposób nasze życie konkretnie się tam przeniosło. Jest to z jednej strony trochę dziwaczne, bo przestaliśmy w dużym stopniu utrzymywać ze sobą kontakt w realu, ale z drugiej strony jest to także niezwykle komfortowa sytuacja.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-20 15:41:20
Tagi: PIT, nerwy, pracownicy, trudności

Jakiego typu nocleg jest najlepszy w momencie przebywania nad Morzem Bałtyckim?

nad morzem
Napisał: Florent LANNOY
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wiosna osiągnęła kulminacyjny punkt. Drzewa pięknie kwitną, podobnie jak wielokolorowe kwiaty, trawa odzyskała swą żywą, zieloną barwę, a ładnie ćwierkające ptaki podkreślają nam swoim śpiewem jak pusta pod tym względem jest zima. Coraz częściej możemy zobaczyć całe rodziny na wycieczkach rowerowych, młodzież która gra w piłkę na boisku, dzieci bawiące się w rozmaite zabawy, takie jak w podchody lub w chowanego. Ludzie poupychali zimowe okrycia do szafy co sprawiło, że panie zaczęły ubierać krótsze suknie i spódniczki oraz bardziej przewiewne bluzki, a panowie postanowili założyć spodnie z cienkiego materiału i koszule z krótkimi rękawami.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-19 17:12:21
Tagi: Domki, polskie morze

Oferty zakupów grupowych, jako doskonały pomysł na upominek z okazji rocznicy ślubu. Kilka ciekawych pomysłów

wino
Szukamy wyjątkowego podarunku z okazji rocznicy ślubu, ale jak zwykle mamy ten sam dylemat, nie mamy pojęcia co kupić. Nie jest to dziwne, sporo osób ma ten sam problem. Na szczęście na pomoc przychodzą wciąż ciekawsze oraz bardziej interesujące oferty zakupów grupowych. Możemy wybierać pośród naprawdę wielu ofert. Oto parę z tego typu propozycji.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-19 04:49:22
Tagi: wino, apartament

Militaria online - bogaty wybór przyrządów i duża jakość poszczególnych artykułów

militaria
Napisał: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu
Ludzie w obecnych czasach chwytają się przeróżnych zajęć i mają sensacyjne pasje. Niejednokrotnie pochłaniają one dużą część ich życia przez co sprawiają je szalenie przyciągającym. Nie sposób ukryć, że dla zapalonych pasjonatów każdego typu gadżety są ogromnie pociągające i natychmiast pojawia się chęć ich zakupu. Niesłychanie przydatny jest w tej sytuacji internet, jaki umożliwia dotarcie do rozmaitych propozycji i na dodatek, poznanie ludzi, którzy mają podobne pasje.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-18 22:17:22
Tagi: zakupy, hobby, asortyment, sprzęty, wojskowość

Jakie modne typy reklam internetowych zdołamy obecnie wyróżnić?

Reklamy zewnętrzne
Napisał: vikkiq
Na podstawie: http://www.flickr.com
Każdy kto korzysta obecnie z Netu z pewnością nie raz natknął się na różnorodne reklamy internetowe. Z reklamami internetowymi stykamy się obecnie właściwie wszędzie, są one obecne na każdej stronie oraz na każdym serwisie internetowym. Bezspornie nieraz stykałeś się z reklamami internetowymi na serwisach społecznościowych, na blogach, na stronach z muzyką lub filmami, reklamy internetowe pojawiają się również w czasie zwykłego korzystania z przeglądarki, często wyszukując jakąś konkretną frazę pojawiają nam się w dodatku reklamy. Nawet słuchając radia internetowego czy serwisów oferujących streaking muzyki zdołamy natknąć się na multum rozlicznych reklam.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-17 08:37:23
Tagi: strony internetowe, Banery, reklamy

Konsulting it może się niesamowicie sprawdzić

modelowanie procesów biznesowych
Napisał: Clemens v. Vogelsang
Na podstawie: http://www.flickr.com
Kierowanie firmą jest bardzo ważne właściwie na każdym etapie, dlatego właśnie tak istotne będzie to, żeby wszelkie nasze działania były jak najlepiej przemyślane.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-16 06:16:23
Tagi: firmy, Zarządzanie, IT, zakład

Cudowne fotografie z ceremonii zaślubin, które zostaną wykonane przez doświadczonego fotografa

dziewczyna z aparatem
Napisał: HOI CHEUNG WONG
Na podstawie: http://www.flickr.com
Ślub to jedno najpiękniejszych wydarzeń w życiu każdej pary. Każdy pragnie, aby ten dzień był niesamowity. Niektórym z nas zależy na ogromnej liczbie gości, innym na niewielkim oraz kameralnym przyjęciu. Znaczna część ślubnych planów ma jednak jeden wspólny element. Są nim przepiękne fotografie z tej ceremonii.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-16 04:44:23
Tagi: styl, zdjęcia, usługi, Zadanie, usługa

Jak szybko pozyskać informacje na temat wiarygodnych sklepów w sieci?

kosmetyki do włosów
Napisał: REF Polska
Na podstawie: REF Polska
Współcześnie powstaje znacznie więcej sklepów internetowych. W sieci sprzedawać możemy praktycznie wszystko! Czy jednak każdy sklep online jest godny zaufania? Powinniśmy dowiedzieć się nim po raz kolejny zdecydujemy się na internetowe zakupy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-15 17:38:24
Tagi: kosmetyki, książki, suplementy

Zatrudnienie dla opiekunki w Niemczech

problem
Napisał: Chris Marchant
Na podstawie: http://www.flickr.com
Znalezienie właściwej oferty pracy nie zawsze jest proste, w szczególności na terenie Polski, gdzie rynek jest wręcz pełny, dlatego też wiele osób stawia na wyjazd za granicę, aby zarobić daną sumę oraz co ważne – odnaleźć pracę na wygodnych oraz odpowiadających każdemu warunkach.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-14 18:13:25
Tagi: rynek, język, świadczenia, pracy, osoba

W jaki sposób projektować billboardy? Poznaj kilka porad, jakie mogą być dla ciebie użyteczne

Reklama outdoor
Napisał: ING Group
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeśli twoim zadaniem jest wykonanie billboardu, a wcześniej tego nie robiłeś, przyda ci się kilka praktycznych zaleceń, dzięki którym unikniesz niepowodzenia na tym polu. Trzeba bowiem wiedzieć, na co zwrócić uwagę, a wszystko pójdzie wedle twoich planów i efektywnie zareklamujesz konkretne artykuły albo usługi.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-13 11:17:25
Tagi: reklama, jakość, sukces

Ciekawe portale randkowe

randka
Napisał: Philip Taylor
Na podstawie: http://www.flickr.com
Czułości i przyjaźni poszukują w internecie zarówno emeryci, jak i aktywni zawodowo młodzi mieszkańcy. W krajowym internecie, funkcjonuje kilkanaście portali randkowych. Codziennie odwiedzają je miliony Polaków. To oczywiście symbol czasu. Coraz to więcej dziedzin naszego istnienia przeniosło się do internetu, uważamy sieć jako konieczne narzędzie i swobodnie z niego korzystamy, też do tego, by odnaleźć partnera.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-13 09:26:25
Tagi: Internet, partner, portal, kontakt

Dość często używany okazuje się być elektroniczny obieg faktur

e-faktura
Napisał: lab604
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wszystko musi być dobrze zaplanowane

Jeżeli pragniemy, aby nasza firma jak najlepiej funkcjonowała, to powinniśmy zrobić wszystko, by komunikacja na linii każdych oddziałów odbywała się w sposób płynny i niczym nie tamowany.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-12 00:29:26
Tagi: Księgowość, firma, przedsiębiorstwo

Dzierżawienie pomieszczenia na wydarzenia firmowe

Mówca
Napisał: Juozas Kaziukenas
Na podstawie: http://www.flickr.com
Prowadzenie swojej firmy związane jest z duża liczbą obowiązków. Często zalicza się do nich przykładowo organizowanie rozmaitych wydarzeń i imprez firmowych. Należą do nich przede wszystkim konferencje. Tego typu wydarzenia wymagają w pierwszej kolejności zapewnienia odpowiednich warunków przez organizatora.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-11 16:19:27
Tagi: firmy, wydarzenia, lokalizacje

Atrakcje i miejsca w Kotlinie Kłodzkiej, które należy zobaczyć spędzając urlop na Dolnym Śląsku

spływ jako atrakcja w Dolinie Kłodzkiej
Napisał: Jura Park Bałtów
Na podstawie: http://www.juraparkbaltow.pl
Szukając najlepszego miejsca na urlop z bliskimi, dobrym wyborem może być Ziemia Kłodzka. Te wspaniałe tereny położone w sąsiedztwie Gór Stołowych co roku przyciągają turystów i zachwycają ich swoimi ciekawymi zabytkami a także krajobrazami.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-11 04:08:27
Tagi: Kłodzko, atrakcje, Dolina

Wiele informacji związanych ze zmianami w prawie można najprędzej zdobyć w sieci

księgowy na spotkaniu
Napisał: Twinfieldinternational
Na podstawie: http://www.flickr.com
Internet jest obecnie jednym z lepszych narzędzi, z jakich użytkujemy na co dzień. Nie da się ukryć, że tworzy on ogromne ułatwienie w życiu, bo swobodnie od tego, w którym miejscu jesteśmy, zdołamy z niego korzystać.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-10 08:52:27
Tagi: działalność, pomoc, ułatwienie

Kroje staników

Jak dobrać biustonosz do różnych dekoltów
Napisał: Lupoline
Na podstawie: Lupoline
Wielkość to nie wszystko – fason biustonosza także wpływa to, jak się w nim czujemy. Krój stanika powinien być dobrany do kształtu i kondycji piersi, do noszonego odzienia, okazji, jak też do naszych osobistych upodobań. Najpopularniejsze fasony biustonoszy to: biustonosz pełny, stanik do dekoltów w szpic, biustonosz typu balkonetka, fason nisko zabudowany i bardotka, czyli biustonosz bez ramiączek.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-09 17:16:35
Tagi: biust, miseczki, dekolt, suknie ślubne

Niemcy to polski sąsiad i często jedziemy do nich, żeby pracować i zarabiać - jest to praca sezonowa lub na stałe

język
Napisał: Laurie Sullivan
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wielu Polaków nierzadko jeździ do pracy do Niemiec, aby zarobić. Dla jakiegoś odsetka z nich jest to tylko forma ekstra zajęcia, ale dla pozostałych jest to pierwsze albo nawet wyłączne źródło dochodów.


Najczęściej do roboty do Niemiec wybierają się ludzie do pomocy przy zbiorach.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-09 16:21:32
Tagi: czasu, problem, kłopoty

Filmowanie z powietrza – świetny sposób na wykonywanie wyjątkowych filmów z interesujących i ważnych zdarzeń w życiu człowieka.

Gopro
Napisał: Dave Dugdale
Na podstawie: http://www.flickr.com
Postęp technologiczny w wielu przypadkach bardzo usprawnia ludziom życie. Przez to też coraz częściej korzystają oni w swoim życiu zarówno prywatnym jak i zawodowym z wielu różnorodnych urządzeń technologicznych. Dzięki nim znacznie przyspieszają robienie wielu prac, które przy okazji są wydajniejsze.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-09 00:08:29
Tagi: podróż, Wyposażenie, urządzeń, technicznych

Opiekun osoby starszej - intrygujący kierunek oferowany przez różne szkoły policealne we Wrocławiu

Uczelnia
Napisał: Universität Salzburg (PR)
Na podstawie: http://www.flickr.com
Edukacja bez wątpliwości pełni znaczącą rolę w życiu każdego człowieka, wobec tego młodzi ludzie często mają nie lada problem z podjęciem decyzji o doborze dalszej drogi kształcenia. Po skończeniu liceum lub technikum dużo młodych osób frapuje się nad tym co dalej.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-08 13:05:29
Tagi: Internet, technikum, Necie

Czy wiemy w czym pomoże nam biuro rachunkowe z Olsztyna?

biuro
Napisał: foam
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeżeli posiadamy firmę, powinniśmy się zastanowić, na ile jesteśmy w stanie nią samodzielnie zarządzać, a na ile część pracy musimy oddać komuś odmiennemu. Warto się na przykład zastanowić, czy na tyle dobrze znamy się na księgowości, by wszystko załatwiać samodzielnie, czy może mimo wszystko należy tą część przedsiębiorstwa powierzyć komuś kto naprawdę ma w tym doświadczenie i jest w stanie być na bieżąco ze wszystkimi zmieniającymi się rozporządzeniami.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-06 03:44:30
Tagi: Księgowość, opinie, oceny

Gdzie powinno się pojechać na urlop w Polsce - fascynujące i interesujące miejsca

jezioro
Napisał: Saadick Dhansay
Na podstawie: http://www.flickr.com
Masa osób chętnie jedzie za granicę - Grecja, Rzym, Paryż - bezsprzecznie te i niemało innych miejsc zachwyca pięknymi zabytkami i wspaniałą fauną oraz florą. Niemniej jednak Polska również jest pięknym krajem i ma faktycznie mnóstwo do zaoferowania.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-03 15:48:32
Tagi: góry, rejony, górskie schroniska

W sytuacji kiedy szukasz niebanalnej rozrywki na wieczór, możesz sięgnąć po gry komputerowe albo zajmujące planszówki

planszówka
Napisał: yoppy
Na podstawie: http://www.flickr.com
Zdarza się czasem, że człowiek nie potrafi znaleźć sobie ciekawej rozrywki i tylko patrzy w telewizor. Tymczasem istnieje tak wiele ciekawych alternatyw, potrzeba jedynie odnaleźć idealną dla siebie! W przypadku, gdy uwielbia się spędzać czas przed ekranem komputera, można zagrać w różne gry. Inną opcją okazują się gry karciane lub planszowe. Te ostatnie to idealna propozycja, kiedy chce się spędzić czas z bliskimi. Wybór gier na rynku okazuje się po prostu imponujący, zatem każdy odnajdzie tytuł dla siebie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-02 19:17:32
Tagi: książki, czas, kreatywność, symulator

Jak szukać zatrudnienia, by znaleźć wymarzoną? Co warto mieć na uwadze, poszukując pracy?

praca
Napisał: Hong Phuc FOSSASIA
Na podstawie: http://www.flickr.com
Odnalezienie zatrudnienia to często nie lada wyzwanie. Trwający zbyt długo okres, podczas którego pozostajemy bezrobotni zwykle nas martwi. Jak usprawnić procedurę poszukiwań?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-02 05:44:32
Tagi: Rekrutacja, praca, oferty

Jak odnaleźć robotę za granicą?

certyfikat
Napisał: Claus Günther
Na podstawie: http://www.flickr.com
Najpewniej jest poszukiwać pracy za granicą będąc w naszym kraju. Bezpiecznym podejściem na szukanie zatrudnienia za granicą, a przy tym efektywnym zwłaszcza w przypadku specjalistów i wykwalifikowanych pracobiorców fizycznych, jest wysyłanie odpowiedzi na ogłoszenia zamieszczane w najpopularniejszych za granicą stronach z anonsami o pracę.


Jednakowo jak w naszym kraju, na posady wymagające specjalistycznej wiedzy oraz gruntownego doświadczenia zawodowego proces rekrutacji może potrwać kilka tygodni.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-01 11:47:33
Tagi: dom, praca, wyjazd, interes, posady

Najciekawsze okazje na polskich portalach aukcyjnych, czyli co kupimy przez Internet

pisanie na laptopie
Napisał: Bas Evers
Na podstawie: http://www.flickr.com
Polacy coraz chętniej biorą udział w internetowych serwisach. Co interesującego na nich znajdziemy?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-01 03:21:33
Tagi: Internet, zwierzęta, kosmetyki, zakupy, gadżety

Kilka ważnych słów na temat emerytur

wizerunek - firma
Napisał: Presidencia de la República Mexicana
Na podstawie: http://www.flickr.com
Pracownicy zatrudnieni na umowę o pracę mają możliwość po spełnieniu określonych zasad przejścia na emeryturę. Organem, który dokonuje wypłat tego świadczenia w Polsce jest Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-01 00:34:33
Tagi: rodzina, firmy, pieniądz, sposób, tag_1e