Kultura w Twoim domu

Z nami będziesz na bieżąco

Czy wiesz konkretnie, jakie meble posiadasz we własnym domu? Czy posiadają certyfikat jakości?

Mogłoby się wydać na pierwszy rzut oka, iż meble to nic niezwykłego - idzie się do sklepu, wybiera konkretnie te meble, które nam pasują i na tym zwykle zamyka się kwestię. Jeśli nigdy nie zastanawiałeś się nad kwestią mebli we własnym domu, teraz na pewno jest właściwy moment - czy wiesz dokładnie, jakie meble masz we własnym domu? Czy posiadają certyfikat jakości?


Certyfikat jakości mebla?


odwiedź tę stronę
Napisał: Ctd 2005
Certyfikat jakości mebli? Pewnie każdy z nas zadaje sobie teraz niewątpliwie pytanie, o co dokładnie chodzi. Tymczasem okazuje się, iż istnieje cały wielki system certyfikowania mebli, o którym z pewnością nigdy wcześniej nie słyszeliście. Badanie przykłady badań marketingowych i certyfikacja mebli dotyczą właściwie wszelkich rodzajów mebli, które pojawiają się na rynku. Oznacz to, że praktycznie każdy mebel, który kiedykolwiek oglądałeś w sklepie, musiał najpierw przejść wstępną procedurę certyfikacji i dopiero po stwierdzeniu, że spełnia wszelkie normy, mógł być dopuszczony do sprzedawania. Na dodatek warto wiedzieć, iż badanie i certyfikacja mebli to ogromnie skomplikowana procedura, w czasie której mebel musi być przebadany na praktycznie wszystkie sposoby - odnosi się to zwłaszcza do mebli dla dzieci, które muszą być praktycznie w stu procentach bezpieczne dla naszych dzieci. Oznacza to, że aby otrzymać przykładowo certyfikat SASO, mebel musi być zrobiony nie tylko z całkowicie bezpiecznych materiałów i nie posiadać żadnych ostrych krawędzi, ale także być pomalowany bezpieczną farbą, nie posiadającą chemikaliów i tym podobne. Jeżeli mebel przejdzie wszelkie procedury, dopiero wtedy może dostać takie oznaczenia jak certyfikat SASO czy podobne - kontynuuj o certyfikacie saso.


Gdzie kupić meble?


Na to pytanie nie ma jednej odpowiedzi - wszystko bez wątpliwości zależy od czego, czego dokładnie oczekujesz.

Zaintrygował Cię niniejszy wpis? Jeśli tak, to śmiało sprawdź, co jest w ofercie (https://banery-druk.net/baner-laminowany-standard), która dotyczy tej samej problematyki.

Jeżeli nie chcesz wydać dużo pieniędzy, możesz udać się do jednej z popularnych sieciówek meblowych i tam zakupić właściwie wszystko, co jest Ci niezbędne w nowym domu. Jeśli z kolei chcesz mieć unikalne mieszkanie, wówczas możesz szukać mebli przykładowo w internecie - tam bez wątpliwości znajdziesz prawdziwe perełki, których nie dostaniesz nigdzie indziej. Podobnie sprawa ma się z różnego rodzaju targami staroci - jeżeli przywieziesz stamtąd różne meble i je odpowiednio odnowisz, wtedy na pewno będziesz mógł chwalić się takim wystrojem mieszkania, jakiego nikt nie ma.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-03-27 02:04:37