Kultura w Twoim domu

Z nami będziesz na bieżąco

Rozwój firm oferujących krótkoterminowe pożyczki, plusy i minusy tego typu produktów finansowych.

Rynek pożyczek i kredytów bardzo dynamicznie rozwija się w naszym kraju. Oprócz standardowych produktów bankowych bardzo dużym powodzeniem się cieszą firmy zajmujące się udzielaniem tak zwanych pożyczek internetowych. W odróżnieniu od typowych bankowych kredytów posiadają dużo plusów, lecz też oczywiście i wady.

Pożyczka
Napisał: Butz.2013
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wybierając się do bankowego oddziału przeważnie się należy pochwalić swoim zatrudnieniem i dochodami, a sama procedura przyznania będzie trwała przynajmniej jeden dzień. W przypadku pożyczek internetowych będzie zupełnie inaczej.

Inne, też niezwykle ciekawe szerokie opracowanie (https://www.kamieniarstwo.pl/kontakt/) tego zagadnienia znajdziesz tutaj. Zobacz koniecznie a na pewno nie stracisz czasu!

Wszelakie formalności ogranicza się do absolutnego minimum, w zdecydowanej większości takich firm sprowadzają się do przesłania informacji z danymi kontaktowymi i wysłania skanu dowodu osobistego.

Potrzebne nie będą żadne dokumenty o zatrudnieniu i zarobkach. Niezwykle szybko trwa także procedura weryfikacji samego wniosku, jeżeli nie będzie niejasności, to od momentu przesłania dokumentów do ostatecznej weryfikacji nie upłynie więcej niż parę godzin, co przy typowym banku jest to w obecnie raczej niemożliwe.Firmy które oferują internetowe pożyczki coraz bardziej rywalizują ze sobą, bardzo ostatnimi czasy powiększyła się też ich ilość na rynku. Wszystko to sprawia, że należy zaproponować nieco więcej, niż tylko typową pożyczkę, przyciągnąć nowych klientów. Z takich też powodów w większości takich firm pierwsza pożyczka jest zupełnie bez opłat albo za jakąś niewielką kwotę. Klienci przez takie rozwiązanie będą mogli sprawdzić, jak przebiega cały proces i nie ponoszą z tego tytułu żadnych kosztów - sprawdź koniecznie.
Lecz dzięki temu, że jakąś firmę mieli już okazję poznać, to prawie na pewno kolejną wezmą właśnie w niej. Tu przykładowo bardzo pozytywnie zaczęła się wyróżniać pożyczka w vivus, jest ona możliwa do dostania nawet do kwoty półtora tysiąca złotych bez żadnych opłat. Niektóre firmy jeszcze dalej się posuwają i uruchamiają specjalne partnerskie programy, w jakich mogą brać udział dotychczasowi klienci.

Zaabsorbował Cię ten materiał? Jeśli tak, to zobacz dodatkowo ten świetne źródło (http://ekotur.wroclaw.pl/langs/pl/tours.php). Przekonaj się, to też okaże się dla Ciebie godne uwagi.

Jeżeli przyprowadzą nową osobę, która zaciągnie pożyczkę, to za każdym razem otrzyma się od tego określoną sumę pieniędzy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-02-28 00:59:56
Tagi: Internet, dowód osobisty, pieniądze, klient, firma