Kultura w Twoim domu

Z nami będziesz na bieżąco

Interesujące tematy sportowe na niebanalny weekend

Mieszkańcy Polski spędzają coraz więcej czasu na aktywnym wypoczynku. Wystarczy popatrzeć jak wielką popularnością cieszą się chociażby imprezy biegowe w kraju nad Wisłą.


Wzrasta liczba ludzi, którzy codziennie pojawiają się na siłowni.


Wzrasta zainteresowanie także nieco bardziej niszowymi aktywnościami jak choćby łucznictwo albo też strzelectwo. Te ostatnie jest szczególnie popularne pośród imprez integracyjnych, gdzie teamy z danej firmy czy też przedsiębiorstwa mogą wypróbować swoje umiejętności na strzelnicy. Jeśli chodzi natomiast o łucznictwo, to można je również praktykować na co dzień (łuki tradycyjne sklep). Sprawa wygląda tak ze względu na dość łatwą dostępność sprzętu. Na przykład łuki drewniane można bez problemu kupić w Internecie albo sklepach militarnych. Warto jednakże przed kupnem udać się na strzelnicę a następnie popytać o fundamentalne kwestie profesjonalnego specjalistę. Zostaniemy właściwie przeszkoleni zarówno pod kątem kwestii technicznych strzelania jak i samego sprzętu.


drewno
Napisał: Konrad Gruza
Na podstawie: http://www.flickr.com


Każdego roku tworzy się coraz więcej grup, które parają się przeróżnego typu inscenizacjami z minionych czasów. Średniowiecze jest w tym kręgu całkiem popularne. Obok zbroi, mieczy to właśnie łuki drewniane są nieodzownym elementem ekwipunku średniowiecznego rycerza. Niemal w każdym większym mieście możemy napotkać na taką ekipę zapaleńców, którzy regularnie spotykają się aby inscenizować bitwy czy też codzienne życie z tamtego okresu.
Można również poćwiczyć swoje umiejętności z walki na miecze albo też z posługiwanie się strzałami i łukiem.

Jeżeli sądzisz, że wiadomości zawarte w tym materiale są absorbujące, kliknij także ten link - to unikalna strona www (http://przerwa.studio/), na której przeczytasz zbliżone treści.

Jest to na pewno kolejna możliwość na spędzenie czasu w interesujący sposób.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-02-27 10:58:55
Tagi: sieci, sprzęt, sklep