Kultura w Twoim domu

Z nami będziesz na bieżąco

W jaki sposób ciekawie oraz dynamicznie zorganizować urlopowy czas w Gdyni?

Interesującą propozycją na aktywny odpoczynek jest escaperooms. Zabawa polega na tropieniu drzwi z zamkniętego pomieszczenia. Rozgrywki szybkiej akcji typu escape udostępnione są dla niewielkich grup od dwóch do pięciu graczy. Należy się tylko wyrwać z zamkniętego pomieszczenia. Trzeba wspierać się zakamuflowanymi w pomieszczeniu podpowiedziami i pomocnymi eksponatami.


Gdynia
Napisał: zeesenboot
Na podstawie: http://www.flickr.com
Escaperoom Gdynia dostarcza godzinę mocnych emocji. Należy wykorzystać do zabawy wszystkie własne zmysły i wzbudzić w grupie zdolność łączenia zdarzeń. Wystrój i przestrzeń jest w stanie zbliżyć do ucieczki. Ciśnienie czasu jednych mobilizuje do współpracy zaś innych destabilizuje. W chwili ugrzęźnięcia w stałym punkcie wolno skorzystać ze wsparcia animatora zabawy, który w każdym czasie wesprze bezradną grupę. Gry typu escape to nowa i bardzo popularna forma zabawy na całym świecie. Pozwala razem spędzać urlopowy czas. Escaperoom Gdynia () oczarowała miejscowych Trójmiasta.

To miejsce dla ludzi kreatywnych oraz z mnóstwem pomysłów. Opłaca się przeto sprawdzić własne interpretacyjne umiejętności oraz przenieść się w krainę rodem z prawdziwych filmów sensacyjnych. Tego typu forma zabawy nie jest jednak skierowana do wszystkich ludzi. Zapewne nie powinny brać w niej udział osoby mające lęk przed zamkniętą przestrzenią. Escaperooms to propozycje dla ludzi lubiących rozwiązywać trudne zagadki. To idealna forma rozrywki dla miłośników mocnych wrażeń. Opłaca się ocenić swoją zdolność przeprowadzania czynności pod presją czasu. W formie zabawy można zbadać własną zdolność pracy w grupie i nabyć umiejętność ufania innym.


Jeśli pełna godzina stanie się zbyt krótka do rozwikłania zagadek można poprosić animatora o wydłużenie czasu lub zwrócić się z prośbą o podanie rozwiązania. Liczba osób w danym pokoju jest specjalnie dopasowana. Przy większej liczebności uczestników zagadki mogą okazać się nazbyt łatwe a dla jednej osoby za trudne lub wręcz niemożliwe do rozwikłania (rezerwacje online).

Nie ma co czekać, takie rzadkie okazje trzeba szybko wykorzystać, więc nie wahaj się i szybko sprawdź kompletną ofertę.

Wiek graczy jest również dopasowany do konkretnej rozgrywki. Zazwyczaj minimalny wiek uczestników wynosi 16 lat, ale są pokoje escperooms również dla dzieci. Oczywiście wszystko wystylizowane z uwzględnieniem liczebności i wieku uczestników.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-05 11:10:24
Tagi: gry, rozrywki, zagadki, rozgrywki, łamigłówki