Kultura w Twoim domu

Z nami będziesz na bieżąco

Kołobrzeg pokazany jako świetne miejsce na urlop dla ciebie i twoich bliskich

Kołobrzeg jest gminą i miastem usytuowanym w północnej części województwa zachodniopomorskiego. Jest czwartym co do ilości mieszkańców nadmorskim miastem w województwie. Osoby pragnące spędzić wczasy nad Bałtykiem przy jednoczesnym pozostaniu w większym mieście powinny kierować się właśnie do Kołobrzegu. Można tam dojechać pociągiem stającym na miejscowej stacji kolejowej, autokarem dowożącym i biorącym ludzi z dworca autobusowego, własnym środkiem transportu lub… drogą morską. Jest bowiem możliwość kupienia biletu na statek do Danii i z powrotem. Jest to również ciekawa propozycja dla duńskich turystów.

nad morzem w Kołobrzegu
Napisał: zeesenboot
Na podstawie: http://www.flickr.com
Do Kołobrzegu na wakacje można pojechać z rodziną, paczką przyjaciół bądź ukochaną partnerką gdyż w tym miejscu każdy może odnaleźć coś ciekawego, coś, co go zainteresuje.http://www.nadwigrami.pl/klub-sportowy,oferta-sportowe.html (łącze)Kiedy nastawimy się na oglądanie miasta, należy zobaczyć kilka nadmorskich miejsc, a mianowicie port morski, jedno z najdłuższych w naszym kraju kołobrzeskie molo a także wyjątkową latarnię morską. Całkiem ciekawym miejscem jest Plac Ratuszowy razem z neogotyckim ratuszem, duże Muzeum Oręża Polskiego zawierające liczne zbiory wojskowe z różnych okresów a także Miejska Biblioteka Publiczna imienia Galla Anonima. Jeżeli chciałbyś poznać więcej szczegółów odnośnie wakacji w Kołobrzegu - .

Kołobrzeg
Napisał: zeesenboot
Na podstawie: http://www.flickr.com
Osoby prowadzące aktywny tryb życia mogą skorzystać z usług hali sportowo-rekreacyjnej „Millenium” z usytuowanym obok aquaparkiem. Zawsze istnieje możliwość wypożyczenia bądź korzystania z własnego roweru i wybrania się na indywidualne lub grupowe wyprawy rowerowe, z najbliższymi czy też kolegami. Z kolei dla tych, którzy kochają biegać, proponujemy jogging brzegiem morza. Jest to idealny trening (przerwa studio) nie obciążający nadmiernie stawów w takim stopniu, jak bieg po asfalcie lub kostce brukowej, wymagający jednocześnie sporo energii wkładanej w bieg. Jeśli jednak uważasz, że gry zespołowe to najlepsza odmiana sportu i jednocześnie sposób na udaną zabawę, wybierz się na plażę. W wielu miejscach spotkasz ludzi, którzy z ochotą zagrają w siatkówkę, ringo lub zbijanego.

Bez względu na wiek, płeć czy liczebność grupy, Kołobrzeg każdemu się spodoba. Duża ilość i różnorodność atrakcji spowoduje, że wczasy spędzone właśnie w tym mieście na długi czas pozostaną w pamięci każdego turysty.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-05 16:10:56
Tagi: Muzeum Oręża Polskiego