Kultura w Twoim domu

Z nami będziesz na bieżąco

Kołobrzeg pokazany jako świetne miejsce na urlop dla ciebie i twoich bliskich

Kołobrzeg jest gminą i miastem usytuowanym w północnej części województwa zachodniopomorskiego. Jest czwartym co do ilości mieszkańców nadmorskim miastem w województwie. Osoby pragnące spędzić wczasy nad Bałtykiem przy jednoczesnym pozostaniu w większym mieście powinny kierować się właśnie do Kołobrzegu. Można tam dojechać pociągiem stającym na miejscowej stacji kolejowej, autokarem dowożącym i biorącym ludzi z dworca autobusowego, własnym środkiem transportu lub… drogą morską. Jest bowiem możliwość kupienia biletu na statek do Danii i z powrotem. Jest to również ciekawa propozycja dla duńskich turystów.

nad morzem w Kołobrzegu
Napisał: zeesenboot
Na podstawie: http://www.flickr.com
Do Kołobrzegu na wakacje można pojechać z rodziną, paczką przyjaciół bądź ukochaną partnerką gdyż w tym miejscu każdy może odnaleźć coś ciekawego, coś, co go zainteresuje.

Czy ten artykuł Ci się podoba? Jeżeli tak, to aby zdobyć zbliżone dane na podnoszony temat, spójrz na informacje (http://www.nadwigrami.pl/klub-sportowy,oferta-sportowe.html), one niewątpliwie też przyciągną Twój wzrok.

Kiedy nastawimy się na oglądanie miasta, należy zobaczyć kilka nadmorskich miejsc, a mianowicie port morski, jedno z najdłuższych w naszym kraju kołobrzeskie molo a także wyjątkową latarnię morską. Całkiem ciekawym miejscem jest Plac Ratuszowy razem z neogotyckim ratuszem, duże Muzeum Oręża Polskiego zawierające liczne zbiory wojskowe z różnych okresów a także Miejska Biblioteka Publiczna imienia Galla Anonima. Jeżeli chciałbyś poznać więcej szczegółów odnośnie wakacji w Kołobrzegu - .

Kołobrzeg
Napisał: zeesenboot
Na podstawie: http://www.flickr.com
Osoby prowadzące aktywny tryb życia mogą skorzystać z usług hali sportowo-rekreacyjnej „Millenium” z usytuowanym obok aquaparkiem. Zawsze istnieje możliwość wypożyczenia bądź korzystania z własnego roweru i wybrania się na indywidualne lub grupowe wyprawy rowerowe, z najbliższymi czy też kolegami. Z kolei dla tych, którzy kochają biegać, proponujemy jogging brzegiem morza. Jest to idealny trening nie obciążający nadmiernie stawów w takim stopniu, jak bieg po asfalcie lub kostce brukowej, wymagający jednocześnie sporo energii wkładanej w bieg. Jeśli jednak uważasz, że gry zespołowe to najlepsza odmiana sportu i jednocześnie sposób na udaną zabawę, wybierz się na plażę. W wielu miejscach spotkasz ludzi, którzy z ochotą zagrają w siatkówkę, ringo lub zbijanego.

Bez względu na wiek, płeć czy liczebność grupy, Kołobrzeg każdemu się spodoba. Duża ilość i różnorodność atrakcji spowoduje, że wczasy spędzone właśnie w tym mieście na długi czas pozostaną w pamięci każdego turysty.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-05 16:10:56
Tagi: Muzeum Oręża Polskiego