Kultura w Twoim domu

Z nami będziesz na bieżąco

Jakie możliwości daje fundusz inwestycyjny dużym przedsiębiorstwom? Co oferuje taki prywatny fundusz?

Istnieje sporo sposobów na pomnażanie dochodów firmy. Niektóre ze sposobów na zainwestowanie pieniędzy są również metodą na to, aby ochronić w pewien sposób zgromadzony już majątek.
Na pewno większą ilość możliwości mają tutaj większe firmy z dużymi wpływami.


e-marketing
Napisał: Rafiq Phillips
Na podstawie: http://www.flickr.com


Zainteresowanie funduszami inwestycyjnymi dla firm jest dobrym sposobem na zdobycie dodatkowej ilości pieniędzy. Sporo firm korzysta z tego typu wsparcia. Fundusz inwestycyjny to na pewno więcej możliwości aniżeli klasyczna pożyczka z instytucji bankowej. Tego typu fundusz jest również bardziej dostępny niż giełda. Wybierają tego typu kroki firmy, które nie mają za bardzo możliwości na pożyczkę. Często bowiem kredyt zaciąga się z konkretnym, bardzo ścisłym celem, co nie zawsze jest możliwe do wykonania.


Ciekawą alternatywą dla dużych firm ze sporymi środkami finansowymi mogą być prywatne fundusze inwestycyjne. Przez zmiany w przepisach, jakie zostały wprowadzone już kilka lat temu, możliwe jest założenie takiego funduszu poprzez osobę fizyczną, a co istotne w ogóle nie potrzebna jest do tego zgoda KNF.

Pragniesz pogłębić swoją wiedzę na wybrany temat? Zapraszamy Cię więc po inne wątki tu (http://secretclient.com/badania-marketingowe/badanie-satysfakcji-klientow/) - wejdź w link i przenieś się do kolejnej strony pełnej interesujących wpisów.

Należy jedynie zgłosić tego typu prywatny fundusz organowi kontrolnemu. środki finansowe, które są w funduszu powinny na pewno należeć tylko do tego, kto tego typu fundusz powołał do istnienia.serwis internetowy pity 2020 darmowy program pity 2020 darmowy programNa taki krok inwestycyjny decydują się z kolei wielkie firmy, które posiadają wielkie przychody.
Jeśli firma ta chce przykładowo sprzedać część własnych udziałów, to nie musi od razu płacić dużego podatku, a dopiero w momencie wypłacania pieniędzy z funduszu prywatnego.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-02 14:25:16
Tagi: giełda, inwestowanie, płace, środki finansowe