Kultura w Twoim domu

Z nami będziesz na bieżąco

W obecnych czasach przedsiębiorstwa nie działają już bez odpowiednich oprogramowań, które sprawują kontrolę nad rachunkami

Zapewne istnieją jeszcze niewielkie firmy, które administrują każdą dokumentację tylko w sposób ręczny i nie używają jakichkolwiek kadrowych albo fakturowych oprogramowań.
Jednakże, coraz większa rzesz przedsiębiorstw przychyla się ku takim rozwiązaniom, ponieważ całkowicie upraszczają pracę i oszczędzają czas.


Pacjentka
Napisał: Ninian Reid
Na podstawie: http://www.flickr.com


Przykładowo elektroniczny obieg faktur to w dzisiejszych czasach coś zupełnie zwyczajnego. Tego typu zarządzanie rachunkami zna prawie każdy buchalter. Taki rodzaj powoduje, że pracuje się łatwiej i szybciej. Jeśli poszukujemy jakiejś konkretnej faktury, to możemy ją wyszukać w systemie po dowolnej frazie - logo spółki, kwocie, wykonanej usłudze lub NIP-ie. Program ten potrafi także pobierać dane ze skanów faktur. Jest to duży walor, gdyż informacji nie trzeba już przepisywać ręcznie. A jak wszyscy wiemy - mogą wówczas przytrafić się okropne w skutkach błędy - nikt przecież nie chce kontroli z Urzędu Skarbowego.


Elektroniczny obieg faktur (zobacz program do samodzielnej księgowości) możemy także połączyć przykładowo z ERP czy SAFO. Pozwala także na wirtualne dopisywanie komentarzy przez wybrane działy i akceptowanie projektów i ich kosztów przez prezesa. Jest także rewelacyjnym sposobem na sprawdzanie terminów uiszczania opłat i znalezienie osoby, która bezpośrednio odpowiada za powstałe błędy.
Wszystko odbywa się w sieci, toteż oszczędzamy papier. Dbanie o środowisko jest obecnie tematem dość popularnym. Trzeba zatem wpisywać się w najnowszy trend.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 10:51:58
Tagi: logo, sieci, informacje, koszt