Kultura w Twoim domu

Z nami będziesz na bieżąco

Prezentacja reklamy na telebimie

Demonstracja reklamy produktu na telebimach to w największym stopniu skuteczna postać reklamy zewnętrznej. Sieć telebimów daje sporo wyższe możliwości reklamy.
Skonfigurowane w wielu miejscach wzmagają ilość odbiorców, a tym samym ilość ewentualnych odbiorców. Za sprawą cyfrowej techniki diodowej, również energicznych i pełnych kolorów obrazów reklam, wielkoformatowe telebimy przykuwają uwagę klienta, oraz działają na rozpoznawalność marki.


Częstość z jaką pokazują się spoty reklamowe upraszcza dotarcie do potencjalnego klienta, jakie w efekcie prowadzi do świadomego zanotowania komunikatu reklamowego, jego utrwalenia i zapamiętania.


Ergonomiczność, łatwość obsługi i wytrzymałość na warunki pogodowe przyciągają wzrok, a przy tym są doskonale wyraźne. Reklama przedstawiona w takiej formie nie tylko szybko i skutecznie dociera do możliwych klientów, ale także koszty jej wyprodukowania i ekspozycji są o dużo mniejsze aniżeli typowe koszty innych reklam Więcej na ten temat na stronie


proces
Napisał: Metro Atlanta Marketing Association
Na podstawie: http://www.flickr.com


Reklama na telebimie Trójmiasto zezwala na użycie dowolnej animacji, demonstracji, oraz projekcji obrazu telewizyjnego Szukasz najlepszych reklam na telebimach w Trójmieście?. Reklama na telebimie nie tylko błyskawicznie i efektywnie dochodzi do potencjalnych klientów, ale też koszty jej wyprodukowania i prezentacji są dużo niższe.
Reklama na telebimie to ogromne potencjały kreacji, pełna kolorystyka, duże kontrasty, a przede wszystkim dynamizm obrazu umożliwia zastosowanie niezwykle twórczego przesyłu reklamowego.

Podobał Ci się nasz artykuł? Zatem gorąco zapraszamy (http://psmtechnik.pl/stoiska,12,pl) do kolejnych naszych postów, które będą o podobnej tematyce.

Obraz filmowy jest dużo lepiej zapamiętywany aniżeli normalny obraz bilboardowy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 09:29:40
Tagi: marki, ceny, reklamy, telebim