Kultura w Twoim domu

Z nami będziesz na bieżąco

Maseczki na przeróżne okazje - czyli, w naszym wypadku, na karnawał i na święto Halloween

Pragnąłbyś pododawać własnej zabawie karnawałowej troszeczkę tajemniczości? A być może posiadać jakiś artefakt, który pomoże Twojemu dziecku wcielić się w jakiego typu rolę w trwania Halloween? To wszystko i jeszcze więcej w naszym felietonie!
Od dawien dawna, persony stosowali maseczek aby przydać samemu sobie troszeczkę tajemnicy, lub wtopić się w rolę jakiejś innej osoby. W tych czasach maski nadal bywają bardzo popularne, w szczególności w czasie trwania karnawału, a także w trakcie Halloween, kiedy bywają elementem stroju naszego dziecka. Maski karnawałowe, można używać równocześnie w czasie jakichś bardziej duże imprezy, jak również w czasie zwyczajnych spotkań, aby nadać tym imprezom pewnej dozy wyrafinowania oraz tchnienia starych czasów. Tego typu maseczki kosztują nawet parę złotych, więc z pewnością odnajdziesz coś dla siebie!


hiszpania - miasteczko
Napisał: Jocelyn Kinghorn
Na podstawie: http://www.flickr.com
Co zaś dotyczy Halloween, to maski na Halloween bywają w porównaniu do maseczek karnawałowych (które są kwintesencją smaczku i pewnej dozy tajemnicy), odzwierciedleniem obaw. Maski na Halloween bywają zazwyczaj przerażające - są to twarze bestii lub wiedźm, ale tez odzwierciedlają zazwyczaj postacie, które są z filmowych horrorów, typu: Freddy Krueger z Uliczki Wiązów, filmiku Krzyk czy choćby szalonego Jasona. Maski te bywają cząstka calutkiego stroju, którego uzupełniają ciuchy danego stworka lub postaci - zdecydowanie pomocna strona, mądrze jest odwiedzić. Kwoty takich strojów wychodzą nawet za mniej niż pięćdziesiąt złotówek, jeżeli dobrze będziesz szukać!
Nie czekaj oraz zamów strój dla swojego dzieciaka na Halloween, albo dla siebie maseczkę karnawałową już teraz, a z calutką pewnością nie będziesz żałować decyzji!

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 09:42:01
Tagi: film, karnawał, dzieci, koszt