Kultura w Twoim domu

Z nami będziesz na bieżąco

Który sposób jest właściwy na wieczory zimowe ? Które gierki są godne polecenia?

Jesień i zima to taki czas w roku, gdy szybko staje się ciemno, a my wlatujemy w mały dołek. Jest mało słońca, nie jest pewne, czy cała zima ma być mroczna, czy aby nieco pojawi się bardziej słonecznej pogody.


dziecko bawiące się maskotką
Napisał: Jessi R & Math R
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jednakże, taki czas jest najlepszy, żeby znaleźć sobie ciekawe zajęcie w domu. Najgorzej jednak jak zasiądziemy przed TV, bo jest to jedynie strata czasu. Najlepiej odnaleźć świeżą pasję, taką, jak na przykład planszowe gry.


W rzeczywistości posiadamy bardzo duży wybór tych gier, jedną z nich jest Posiadłość Szaleństwa. Ta gra to wspaniała rozgrywka, jaka trzyma w napięciu. Każda gra odbywa się we wcześniej przygotowanej historii przedstawiającej unikatową planszę, jak i kilka możliwych jej rozwinięć. Te wątki mają wpływ na demony, z jakimi mamy się zmierzyć, oraz na wskazówki, które należy odnaleźć na koniec historii.

To fakt, że informacje pod tym odsyłaczem są niezwykłe, zatem jeśli masz chęć uzyskać więcej danych na opisywany temat, to przejdź na kolejną stronę (https://klubtanca.pl/rock-and-roll-taniec/) - link jest tutaj.

Następną ciekawa pozycja to Tajemnicze Domostwo, to znaczy towarzyska planszówka dla od dwóch do siedmiu graczy.


Jedna osoba wcieli się w ducha, powinien sprawić, żeby pozostali zawodnicy zgadli rzeczy, lokację, jak i osoby związane z przestępstwem sprzed lat. Inna to Koncept gra mocno interesująca i dla każdego. W tej pozycji mamy za zadanie odgadywać hasła, jakie są pokazywane poprzez pozostałych graczy. Jednakże ukazujący nie powinien odzywać się i niczego pokazywać, czy rysować.


Do dyspozycji będzie tylko plansza z różnymi ilustracjami, za pomocą znaczników gracz będzie pokazywał te, jakie mają szansę nas naprowadzić na właściwą odpowiedź. Te pozycje to tylko propozycje, ale są tak dobre, że z pewnością przypadną do gustu każdemu graczowi.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 10:52:00
Tagi: rzeczy, pokazy, czasu, pomoc