Kultura w Twoim domu

Z nami będziesz na bieżąco

Wybieramy używane auto - przewodnik

Kupno samochodu używanego jest to wyzwanie pełne pułapek, których nie wolno bagatelizować. Ostrożność oraz rozwaga mogą uchronić przed oszustwem czy też nieprzewidzianymi wydatkami.


giełda
Napisał: Mainstream
Na podstawie: http://www.flickr.com


Na co warto kierować wyjątkową uwagę w ciągu oględzin? Oto najistotniejsze reguły, o jakich musi wiedzieć każdy, kto zainteresowany jest kupnem samochodu używanego.

Przestudiuj więcej szczegółów w treści (http://www.rankingkont.pl/ranking-kont-firmowych/) - one rzucą zupełnie nowe światło na rozpatrywaną w umieszczonym tu poście. Po prostu kliknij ten link.

W 2012 r. przywieziono do naszej ojczyzny 645 514 samochodów. Ich średni wiek wynosił prawie dziesięć lat. Mnóstwo z nich sprowadzano w celu sprzedaży w naszym kraju. I tu zaczyna się ambaras, bo handlowcy bardzo często szukają za granicą tanich ofert silnie wyeksploatowanych oraz powypadkowych pojazdów używanych. Sprowadzają egzemplarze, które byłyby nierzadko kwalifikowane jako złom. W efekcie, 90 proc. używanych czterokołowców na naszym rynku przeszło mniejsze albo większe reperacje (dotyczy to też komisów). Kolejna plaga to pojazdy pochodzące z przywłaszczeń. Nabywaj zatem bez ryzyka a także z rozwagą. Jak to czynić?
transport
Napisał: Motorrad-Presse.com
Na podstawie: http://www.flickr.com


Bardzo ostrożnie podchodź do propozycji o niezwykle atrakcyjnych cenach. Są przeróżne uzasadnienia, ale przeważnie chodzi o prędką sprzedaż nielegalnego czy też silnie zużytkowanego samochodu używanego. Gdy nabędziesz samochód używany pochodzący z kradzieży, może ci wtenczas zostać postawiony zarzut paserstwa.


Jeśli prawidłowość znaków identyfikacyjnych lub dokumentów wybranego przez ciebie wozu używanego wzbudzi wątpliwości, momentalnie zrezygnuj z transakcji. Kiedy decydujesz się na zakup używanego auta na samochodowej giełdzie, powinna być to giełda sprawdzona, najlepiej przez kogoś ci polecona.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-17 11:58:46
Tagi: giełda, rok, IT, sposób, pojazd