Kultura w Twoim domu

Z nami będziesz na bieżąco

Świat obecnie handluje milionami artykułów codziennie - przedsiębiorstwa potrzebują więc fachowych logistyków

Ludzkość wykształciła zdolność przesyłania różnego typu produktów na całej kuli ziemskiej. W sklepach mamy możliwość kupić artykuły z Japonii czy Argentyny, smartfony mamy z USA, a stroje z Tajlandii.


Niejedna spółka, która ściąga artykuły z zagranicy poszukuje spedytorów i logistyków, żeby fachowo zajmowali się zakupami.


składka
Napisał: Luke Ma
Na podstawie: http://www.flickr.com
specjalista ds.<br><br>Podoba Ci się ten materiał? Jeżeli tak, to na pewno sprawi Ci radość informacja, że podobny tekst jest na wyciągnięcie ręki. Po prostu  zobacz tekst na portalu (<a href=http://www.foliograf.pl/#!aplikacja-foli-na-samochodach/c22rc).

logistyki" title="specjalista ds. logistyki" />
Napisał: Jorge Franganillo
Na podstawie: http://www.flickr.com


Przez to zwykle poszukiwany jest wtedy specjalista ds. logistyki. Zazwyczaj przedsiębiorstwa stawiają na PRacowników, którzy posiadają już pewne doświadczenie w spedycji oraz znają języki obce. Wydaje się to być bardzo trafne wymaganie, gdyż trudno byłoby komuś zatrudnić się w logistyce i kontaktować się z obcokrajowcami bez znajomości choćby języka angielskiego. Dodatkowo osoba zatrudniona na tym stanowisku powinna znać fachowe programy, które dają możliwość na wprowadzanie zakupów do systemu. Wtedy cały personel, wraz z szefem, może zobaczyć jakie postępy są przy danym zamówieniu. Do systemu trzeba wprowadzać później przeróżne informację - datę oraz dane zamówienia, dzień dostarczenia oraz fakturę. Od specjalisty na tym stanowisku wymaga się świetnej organizacji pracy oraz samodyscypliny. Jednak, nie powinien być to człowiek, który nie lubi rozmów z innymi, ponieważ jego stałym zadaniem będzie kontaktowanie się z klientami i dogadywanie szczegółów zamówień.


Powinna zatem być to osoba elokwentna oraz bardzo aktywna. Plusem posiadania etatu w logistyce jest możliwość używania języka obcego oraz regularne wyjazdy służbowe za granicę.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-17 12:06:50
Tagi: Produkty, PRacownik, produkt, dane, etat