Kultura w Twoim domu

Z nami będziesz na bieżąco

Szukasz oferty na przesyłki kurierskie? Dowiedz się co proponuje firma Patron Service - sporo w tym temacie.

Patron Service Sp. z o.o. działa już od 1990 roku jako ogólnopolska firma kurierska. Składa się z kilkuset pracowników, którzy dokładają wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom swoich klientów. Co proponuje firma Patron Service?


trip hop
Napisał: Michael Coghlan
Na podstawie: http://www.flickr.com


Firma Patron Service zapewnia zróżnicowany pakiet usług do zarządzania przesyłkami. To co odróżnia tę firmę od innych to z pewnością indywidualne podejście, kompleksowa oferta i integracyjne rozwiązania. Usługi są starannie dobierane do potrzeb klienta, który jest zainteresowany gwarancją dostarczenia przesyłki na czas sporo na profilu Facebook Patron Service. Oferta skierowana jest do każdego rodzaju odbiorców - agencji reklamowych, instytucji finansowych, firm oraz biur, urzędów, firm produkcyjnych, ale także osób fizycznych.


Firma Patron Serwis zapewnia:
serwis lokalny- dostarczanie paczek i listów w obszarze miasta;


- serwis krajowy- przesyłanie paczek i listów w dowolne miejsce na terenie Polski. usługa jest zrealizowana maksymalnie w drugiej dobie z możliwością zastrzeżeń godziny odbioru w większych miastach Polski. Istnieje również specjalny tryb doręczenia, w którym pilna przesyłka czy list dociera do odbiorcy w tym samym dniu bądź kolejnego dnia wcześnie rano;


- serwis (magicplay.pl/?pl_serwis-i-czesci,56) międzynarodowy - przesyłanie paczek i listów na terenie krajów Wspólnoty Europejskiej w systemach standard lub ekspres;


- usługi transportu drogowego - cena za usługę liczona jest na podstawie ryczałtowej opłaty drogowej (wynoszącej 4,5%) i dodatku paliwowego (w zależności od poziomu ceny za olej napędowy).


Więcej informacji uzyskać można poprzez Facebook firmy Patron Service lub zakładkę “kontakt” na stronie internetowej.


Na stronie internetowej można szybko sprawdzić status nadanej przesyłki, poprzez podanie numeru listu przewozowego. Dostępna jest także opcja szybkiej wyceny przesyłki i zamówienia usługi.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-17 13:44:49
Tagi: firmy, oferta, usługa, możliwości