Kultura w Twoim domu

Z nami będziesz na bieżąco

Prezent dla chłopaka na 18 urodziny nie musi być nudny!

Każda z nas ma każdego roku problem co zakupić chłopakowi na Urodziny. Tym bardziej na te jedne, jedyne 18 urodziny.


Jaki prezent na 18 urodziny? Podpowiemy ci, co można mu podarować! Wyszukany prezent to taki, który na ogół wykonasz sama.


Wskazane jest pobawić się twórczo oraz otwarcie. Możesz stworzyć mu własnoręcznie album z waszymi bądź twymi fotografiami.

Podoba Ci się ten post? To świetnie, jeżeli masz ochotę poznać coś równie niebanalnego, to zapewne zaciekawi Cię również ważna oferta.

Można do niego dodać parę własnych adnotacji, refleksów, tekst waszej ukochanej piosenki, możesz wkleić tam jakieś listy albo skreślić wierszyk. Jeżeli posiadasz pocztówki z miejsc w jakich byliście wspólnie, również sprawdzą się cudownie. Troszeczkę wyobraźni, a możesz stworzyć coś faktycznie cudownego ;)
Kulinarny kalejdoskop Zurychu
Napisał: Sigma International
Na podstawie: Sigma International


Śmieszne upominki są zawżdy problematyczne o tyle, iż łatwo kogoś urazić. Niby wydaje się, że powinno wszystko być w porządku, a jednak można wywołać typowego męskiego focha.

Jeżeli bardzo pasjonuje Cię opisywana w tym artykule sprawa, to poza tym zobacz ofertę na stronie (https://lajkonik-pik.pl/shop/kalwaryjska-6/). Z pewnością odnajdziesz tam coś ciekawego dla siebie.

A tego byśmy nie potrzebowały, prawda? Mnóstwo sklepów internetowych oferuje gadżety oraz prezenty na osiemnastkę, jednak przeszukiwanie ich zajmuje wieki. Poniektóre firmy oferują personalizowane butelki albo puszki z alkoholem. To doskonały pomysł, bowiem gdy zawartość zostanie wypita, butelka będzie przypominała o okolicznościach, w jakich się to stało.


A może ekstremalne prezenty? Skoki ze spadochronem a może skok wahadłowy? Czy twój facet już wiesz, jak to będzie obserwować powierzchnię Ziemi z wysokości kilku tysięcy metrów? Jeśli Twój facet jest ciut zwariowany i lubi skoki adrenaliny, na pewno będzie zachwycony takowym upominkiem.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-17 13:44:47
Tagi: Prezenty, gra, Urodziny, firmy, online