Kultura w Twoim domu

Z nami będziesz na bieżąco

Kilka metod na finansowe kłopoty

Istnieją takie chwile w życiu każdego z nas, że potrzebujemy mieć duże zasoby finansowe tu i teraz. Jeżeli mamy dużych ,tak zwanych”zaskórników”, może się zdarzyć, że będziemy zmuszeni zwrócić się o pomoc, na przykład, do kogoś z bliskich lub przyjaciół bądź też do banku.


Czasami bywa jednak i tak, iż nie będziemy mogli dostać pomocy finansowej w taki sposób. W pewnych bankach procedura przyznawania pożyczki trwa dość długo a dodatkowym utrudnieniem są wymagania, jakie trzeba spełnić aby otrzymać pieniądze.
wystawa sklepowa z ciuchami
Napisał: Connie Ma
Na podstawie: http://www.flickr.com


Laptop, biurowiec
Napisał: Maxime Guilbot
Na podstawie: http://www.flickr.com


Rozwiązaniem mogą w takich chwilach okazać się tak zwane “chwilówki”, a więc pożyczki finansowej jakie są przyznawane przez różne firmy finansowe.

W niniejszym tekście są bez wątpienia warte uwagi informacje, ale kliknij także tu - ta treść prezentuje analogiczną kwestię.

Dobrym przykładem jest choćby Extra Portfel, a więc oferta z której skorzystać może niemal każdy. Co bardzo interesujące, kredyt ten jest zupełnie bezkosztowy do kwoty 2000 tysięcy złotych, jeżeli będzie spłacony do 30 dni. Dodatkowym ułatwieniem jest fakt, iż mamy możliwość skorzystania z tego produktu uzupełniając formularz przez Internet.


rzeczoznawcy majątkowi
Napisał: Mid-Atlantic Center for the Arts & Humanities (MAC)
Na podstawie: http://www.flickr.com


Z kolei jeśli mamy możliwość zarządzania już konkretnymi oszczędnościami a także myślimy o ulokowaniu kapITału, to warto przeanalizować ofertę lokat. Jest to typ inwestycji, która polega na wpłaceniu środków na konkretny rachunek bankowy na pewien okres, w trakcie którego nie możemy wybrać środków, ponieważ grozi to utratą odsetek. W dostępnych ofertach istnieje sporo takich produktów.


Doskonałym przykładem jest lokata bezkarna BGŻOptima, dobra strona w której mamy duże oprocentowanie 3,2% oraz gwarancję braku utraty odsetek w wypadku wcześniejszego zerwania lokaty. Dodatkową zaletą jest okres trwania lokaty - tylko 3 miesiące, co sprawia, że nie musimy “zamrażać” środków na długi czas.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-17 13:44:47
Tagi: pomoc, IT, interes, rodzaj