Kultura w Twoim domu

Z nami będziesz na bieżąco

Gdy pojawiają się te chwile kryzysu – braku pieniędzy. Co robisz? Od kogo starasz się pożyczać? Czy posiadasz jakiś swój niezawodny sposób?

Są takie momenty w życiu, że nie wiemy, co zrobić, żeby spełnić swoje plany. Niby mamy określone plany, wiemy, co pragniemy, lecz zazwyczaj na drodze do ich realizacji stają, no tak, pieniądze. Chyba każdy z nas miał choćby raz w życiu taką okoliczność, nawet osoby, które nie mogą narzekać na brak pieniędzy, być może byli w sytuacji, że jakieś części pieniędzy brakowało do spełnienia założonego celu. Co w tym momencie najlepiej uczynić? Pożyczyć. Ale właściwie od kogo? Od znajomych, banku, a może od najbliższych? Czy są może korzystniejsze sposoby?
pożyczka
Napisał: Simon Cunningham
Na podstawie: http://www.flickr.com
Zdecydowanie są, na przykład pożyczki na dowód Viasms. Popatrz, jakbyś pożyczał od rodziny to zanim otrzymasz kasę nasłuchasz się bardzo dużo razy, co się dzieje, czy masz trudności finansowe, jak Ty sobie radzisz w życiu i tak dalej. Czy chcesz tego wysłuchiwać, czy masz na to właściwe zapasy sił? Nie wydaje mi się, a więc może do kumpla się zgłosić, myślisz. Być może usłyszysz to samo, co od rodziny, a może nie masz na tyle bliskiej Ci osoby, żeby akurat pożyczać właściwą pożyczkę.pieniądze
Napisał: Tax Credits
Na podstawie: http://www.flickr.com
Zostaje Ci bank, ale tam, nim coś dostaniesz będziesz słuchał jeszcze więcej, lecz szeregu przepisów, kruczków, co więcej, bankowe pożyczanie zawsze jest obarczone jakimś ryzykiem. W tego typu sytuacji najbardziej korzystnym rozwiązaniem jest faktycznie taka szybka pożyczka, którą dostaniesz jedynie pokazując dowód osobisty. Najczęściej nie mówi się w tych przypadkach o dużych sumach, to nie jest kredyt, ażeby pożyczać wielkie kwoty. Najczęściej są to kwoty na poziomie pięćset, tysiąc złotych, niekiedy dochodzące do trzech tysięcy. W niektórych firmach udzielających pożyczek dostępne są i większe kwoty, jednakże zdecydowana większość takich firm, jak Viasms udziela pożyczek maksymalnie do 3 tysięcy. Szczegóły na stronie .

To optymalna wartość, kiedy do czegoś nam brakuje, kiedy musimy jakoś „wyprostować” sobie życie, gdy będziemy mieli problem. Nie jest oczywiście ogromna suma pieniędzy, lecz nie o to chodzi w tego typu pożyczkach. Pożycza się bowiem pieniądze realne, do późniejszego oddania, więc ta forma pożyczek cieszy się znaczną popularnością. Korzysta z niej coraz więcej osób, czy to z większych czy małych miast.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-17 13:44:50
Tagi: dowód osobisty, kwoty, pożyczanie z banku