Kultura w Twoim domu

Z nami będziesz na bieżąco

Fundusze unijne na otworzenie własnej firmy

Fundusze unijne przynoszą dużo możliwości uzyskania dofinansowania na uruchomienie swojej firmy.


Jeśli masz pomysł na przedsiębiorstwo, warto postarać się o unijne środki, które pomogą Ci zacząć.


Są one dostępne w formie dofinansowań czy też pożyczek.

Oczekujesz na następny post? Pragnę powiadomić Cię, że moja strona internetowa (https://www.workservice.pl/praca/konsultant/wroclaw/) jest już skończona. W takim razie zachęcam do lektury.

Poza wsparciem pieniężnym, możesz korzystać także z instruktaży, wskazówek przy prowadzeniu własnej firmy, a czasami też miejsca do pracy oraz potrzebnego wyposażenia. Jeżeli nie ukończyłeś do tej pory trzydziestu lat, nie kształcisz się i nie wykonujesz pracy zarobkowej, możesz się starać o dotację na własny biznes. Najpierw przeprowadzona będzie analiza Twej sytuacji a także indywidualnych predyspozycji. Na jej podstawie będzie opracowany indywidualny plan działania. Z dostępnych działań będą wybrane dla Ciebie te, które w Twym wypadku okażą się najbardziej skuteczne.

Ten tekst jest interesujący, jednak warto sprawdzić też odmienne takiego typu posty. Dlatego zobacz szczegóły, które także będą dla Ciebie wartościowe.

Będziesz mógł skorzystać z doradcy zawodowego, wsparcia w znalezieniu pracy, szkoleń jak też studiów podyplomowych, staży. Jednym z elementów pakietu działań są też środki na uruchomienie firmy. Co możesz wtedy otrzymać? Dotację na start Twego interesu (ponad 20 tys. zł), szkolenia oraz doradztwo, wsparcie finansowe oraz porady na pierwszym etapie działania Twojej firmy.


dotacje unijne na badania
Napisał: NASA's James Webb Space Telescope
Na podstawie: http://www.flickr.com


komfort


Jeśli skończyłeś 30 lat, także masz możliwość otrzymania dopłaty na otworzenie firmy. Warunki dopłaty mogą się różnić w zależności od województwa. Podstawowe wytyczne są jednakże za każdym razem podobne.
Jeśli masz więcej niż 30 lat i nie pracujesz, możesz starać się o dotację na otwarcie firmy. Najczęściej powinieneś dodatkowo udowodnić, iż Twoja sytuacja zawodowa nie jest łatwa. Jeżeli jesteś początkującym naukowcem, możesz postarać się o dotacje unijne na badania.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-17 12:10:57
Tagi: przedsiębiorstwo, pomoc, możliwości