Kultura w Twoim domu

Z nami będziesz na bieżąco

Programy do rozliczeń z fiskusem - więcej informacji dowiesz się tutaj

Jak co roku, przychodzi czas rozrachunków z Urzędem SkarbowymUS. Ktokolwiek kto ma komputer i dojście do internetu ma możliwość skorzystać z udogodnień.


Portal podatnika zaplanowany jest dla każdego, kto płaci podatki, bądź chce zdobyć wiadomości o podatkach.
pit2016
Napisał: Arek Olek
Na podstawie: http://www.flickr.com


Na portalu znajdziemy także wskazówki, które pomogą poprawnie wypełnić i przesłać rozliczenie roczne przez internet, także potrzebne programy i instrukcje przydatne informacje o rozliczaniu pitów na .

Ten artykuł, który teraz studiujesz posiada ciekawe informacje, ale jeżeli pragniesz uzyskać zbliżone wiadomości na omawiany temat, to sięgnij po więcej (http://lubin-adwokat.pl/).

Elektroniczny pomagier znacznie uprości wykonanie wszelkiego typu kalkulacji skarbowych. Wystarczy wprowadzić swoje dane personalne, także wielkość przychodów i kontynuować krok po kroku zgodnie z sugestiami programu, by w rezultacie uzyskać skończony formularz do wydruku, bądź do przekazania przez sieć.


Część ogólnodostępna portalu mieści informacje dotyczące indywidualnych podatków, również umożliwia składanie deklaracji pit 2016 drogą elektroniczną, elementem portalu jest system e-deklaracje .

Ciekawi Cię ta tematyka? Kliknij ten odnośnik oraz przeczytaj, jak podchodzi do tego tematu inny redaktor w treści swojego postu.

Proponuje też wiadomości dotyczące wypełniania obowiązków podatkowych, kalendarz z ważnymi terminami, kalkulatory, wyszukiwarki, wstępnie wypełnione zeznanie podatkowe, także usługę sprawdzenia statusu podmiotu w VAT i stwierdzenia NIP.


Cmentarz
Napisał: Rod Raglin
Na podstawie: http://www.flickr.com


Oprogramowania są tak skonstruowane, że same liczą podatek należny, kwotę do zwrotu, bądź podatek do zapłacenia. Jedyne co musi zrobić obywatel to w prawidłowy sposób zapełnić poszczególne części.
Aplikacje pozwalają na potrącenie wszelakich ulg, czy darowizn. Co istotne, za pomocą aplikacji w szybki i prosty sposób mogą się rozliczyć także osoby prowadzące własną działalność gospodarczą.


Po posłaniu PIT pobieramy UPO dla potwierdzenia wysłania deklaracji.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-15 13:23:50
Tagi: działalność, deklaracje, płace, rodzaj