Kultura w Twoim domu

Z nami będziesz na bieżąco

Poszukujesz emocjonujących rozrywek? Jeśli lubisz się bać, Gdańsk zapewne znajdzie coś dla ciebie

Ludzie cały czas szukają ciekawych i nieszablonowych atrakcji. W ostatnim czasie znacznym powodzeniem mogą pochwalić się się miejsca znane jako opuszczone. Klimat niczym z filmu grozy podoba się wielu osobom, zatem czasem decydują się one na zwiedzanie takich miejsc.


wakacje - panorama
Napisał: Michal Goszczynski
Na podstawie: http://www.flickr.com


Można je znaleźć także w Gdańsku.


Dla silnych wrażeń - wizyta w budzących grozę budynkach


W naszym kraju nie brakuje opustoszałych budynków, nad którymi unosi się wyjątkowa atmosfera. W wypadku, jeśli pragnie się zobaczyć opuszczony szpital gdańsk będzie do tego doskonałym miejscem, bo w mieście znajduje się właśnie taki budynek. Dużo osób gustuje w podobnych wrażeniach, są to głównie amatorzy filmów z gatunku grozy, jak także osoby, które fachowo trudnią się poznawaniem takich miejsc. Odwiedzenie takiego budynku z pewnością bywa niepowtarzalnym, emocjonującym przeżyciem. Ta aktywność spodoba się jedynie ludziom o rzeczywiście mocnych nerwach!


Domowe dokumenty pod ręką!
Napisał: mBox
Na podstawie: mBox


Nie poszło po twojej myśli? Nie szkodzi, istnieją inne miejsca z dreszczykiem!
Opustoszałe budynki są niezwykle ciekawe, ale zazwyczaj dostęp do nich jest utrudniony, ponieważ są zabezpieczone przez wejściem człowieka. Pomyślnie są obiekty, które znakomicie je zastępują. Takimi obiektami są choćby escape room gdańsk to miasto, gdzie takie atrakcje napotkamy bez żadnego problemu. Zabawa bazuje na tym, że trzeba natrafić na rozwiązanie zagadki pozwalającej opuścić zamknięty obiekt.


W środku czekają różne zagrożenia. Na wizytę w rzeczonym escape roomie najlepiej zdecydować się w otoczeniu najlepszych przyjaciół.

Szukasz może następnych pomysłów związanych z poruszanym w tym materiale zagadnieniem? Jest na to znakomita rada: kliknij tutaj oraz przeczytaj więcej w tekście!

Wtedy zabawa z pewnością będzie jeszcze lepsza.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-15 13:23:50
Tagi: czas, Gdańsk, kraj