Kultura w Twoim domu

Z nami będziesz na bieżąco

Korzyści z rozliczania się z podatku dochodowego od osób fizycznych drogą internetową

Na początku następnego roku każdy podatnik będzie zmuszony do rozliczenia się z tego zeszłego. Czy Państwo ciągle zastanawiają się czy rozliczanie PIT przez internet w 2014 to dobra decyzja? Gdy są, co do tego niepewności, to spróbujemy przedstawić ten temat i przestawić korzyści z tego wynikające.

Głównie czas.
Rozliczenie podatku PIT
Napisał: Images Money
Na podstawie: http://www.flickr.com
Aplikacja (czy to online czy offline) do wypełniania oświadczenia podatkowego jest tak zaprojektowana aby maksymalnie usprawnić cały proces podatnikowi. Inicjatorzy aplikacji mają świadomość, że normalny Kowalski nie musi się znać na prawie podatkowym, toteż z takim właśnie założeniem aplikacja została wykonana. Każdy z nas może do niej zasiąść i krok po kroku wpisywać do niej dane. Nasamprzód dane osobowe, później dochody, później ewentualne ulgi i podarowanie jednego procentu podatku. Finał. Formularz zapisujemy i drukujemy a następnie wysyłam. Cała akcja związana z rozliczeniem może potrwać nawet 10 minut. Czy to nie wystarczy aby podjąć decyzję o rozliczeniudrogą internetową?
Jeżeli czas procesu jeszcze nie wszystkich przekonuje to wspomnijmy o kosztach. Rozliczenie PIT poprzez internetową aplikację jest kompletnie bezpłatne, każdy z nas może zabrać się za wpisywanie danych w ciągu paru chwil bez uiszczania opłat.

Jeśli mają Państwo jakieś zagmatwane rozliczenia to jest opcja rozliczenia się razem z księgowym za nieznaczną opłatą (np.

Nie zapomnij o tym, że nasz serwis www (http://www.zelwak.pl/klient.html) ma wyłącznie wartościowe fakty, które zapewne Ci się będą mogły przydać. Sprawdź nas oraz zobacz, że warto jest na niego wejść.

tu), aczkolwiek przeważnie rozliczenia są na tyle łatwe, iż podatnik nie będzie musiał za nic płacić.
Zatem przytoczony już wcześniej Kowalski oszczędza swój cenny czas i pieniądze jeżeli rozlicza się z podatków przez internet. Czy to starczy by podjąć decyzję?


Napisał: k.s.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-15 13:24:52
Tagi: pieniądze, finanse, Aplikacja, przychody, formularz, dochody, dane osobowe, atuty