Kultura w Twoim domu

Z nami będziesz na bieżąco

Przpełnione akcją strategiczne gry planszowe dla wielu graczy

W tym materiale przejdziemy wpierw do odległej przeszłości, żeby zostać jednym z siedmiu starożytnych władców. Potem poznamy brutalny, krwawy oraz przepełniony matactwami czas średniowiecznych królów, by zakończyć naszą podróż na fantastycznym świecie rodem z Hobbita.
rower


7 cudów świata gra strategiczna, która zachwyca cudownymi, pełnymi kolorów grafikami, przeniesie graczy do antycznego świata najstarszych imperiów i wciela w role największych władców, których poznał wtenczas świat. Każdy z grających będzie mógł budować swoje mocarstwo wedle autorskiego pomysłu. Rozgrywka składa się z trzech poziomów nazywanych Wiekami, w czasie jakich uczestnicy, po wzięciu do rąk kart sami zadecydują jak pragną z nimi postąpić, ponieważ każdą kartą można grać na trzy różne sposoby! Możemy także handlować z sąsiednimi graczami. Wszystko po to, żeby zbudować najpotężniejsze mocarstwo.


Gra o Tron gra planszowa znanego na całym świecie serialu przenosi grających wprost do pełnego intryg uniwersum wykreowanego przez Georga R.R. Martina. W czasie pełnej emocji rozgrywki możemy wcielić się w głowy 5 rodów : Lannisterów, Greyjoyów, Martellów, Starków oraz Tyrellów, aby po tragicznej śmierci Roberta Baratheona zdobyć Żelazny Tron. Gra składa się z 10 tur, zaś każda tura z trzech faz : zderzeń, rozkazów i akcji.

Następna strona, która ma informacje na poniższy temat da Ci możliwość, by pogłębić znajomość rzeczy. To istotne, więc idź tu (rego-bis.pl/zasady-wjazdu-egzotyka/) i znajdź dużo wątków.

Lecz to w drugiej dojdzie do największych intryg. Im bliżej końca będziemy tym więcej sojuszy zerwiemy, ponieważ zwycięzca może być tylko jeden. Jak to powiedział niegdyś Machiavelli : „cel uświęca środki” – w trakcie gry poznasz do czego Ty sam jesteś zdolny.


warhammer diskwars
Napisał: Nordwalk
Na podstawie: Nordwalk


Ostatnią grą będzie Warhammer Diskwars czyli emocjonująca, przepełniona akcją gra strategiczna, która przeniesie uczestników do Starego Świata, w którym orkowie, elfy, Imperium oraz Chaos toczą bój o prym nad światem. Bójki są gwałtowne, wrogowie będą się ścielić licznie, z tego powodu musicie na bieżąco zmieniać taktykę, żeby wygrać – tak samo jak na prawdziwej wojnie.
Gdy dysk z postacią twego czempiona straci wszystkie punkty witalności przegrasz, toteż musisz mądrze rozkładać dyski innych jednostek, aby mocno go chronić.


Każda z trzech gier są przepełnione akcją. W pierwszej wznosicie ogromne mocarstwa, w drugiej za wszelką cenę sięgacie władzy zaś w ostatniej każdy jest dla was wrogiem, liczy się tylko aby nie zginąć.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 13:07:30
Tagi: dom, podróż, autor