Kultura w Twoim domu

Z nami będziesz na bieżąco

Dzieła w klimacie fantasy mają się dobrze

Kiedy ludzie kina biorą się za pomoc w tworzeniu gry komputerowej jasne jest, że wyjdzie z tego prawdziwy rarytas. Tak właśnie było, kiedy wyszła pierwsza część gry dragon age. Ta gra była zaskoczeniem dla wszystkich, nawet tych bardzo obeznanych, w świecie gier, ludzi. Świat niesamowitymi stworami i my, jako bractwo Szarych Strażników, którzy mają uporać się ze złem, czyli demonem Plagi. Oczywiście nie każdego zaciekawi tego typu gra, ale fani fantasy na pewno będą szczęśliwi, szczególnie, że każda następna seria została wzbogacona o bardzo wiele genialnych opcji.


Ludzie oglądający film w kinie
Napisał: Strelka Institute for Media, Architecture and Design
Na podstawie: http://www.flickr.com
Gdy do tej pory nie mieliśmy okazji zanurzyć się w świat fantasy to możemy spróbować go poznać, właśnie przez dragon age i przy okazji polubić ten typ gry. Oczywiście można mieć jakieś obawy, czy uda nam się ją ogarnąć, ale musimy przez rozpoczęciem gry poznać zarys fabuły i możliwościami postaci by po paru minutach nie móc odejść od tej świetnej gry. Dziś nie chce się jedynie jeździć samochodem w grze, po jednym torze. We współczesnym świecie gra musi mieć wartką fabułę, dopracowaną oprawę graficzną i muzyczną, do tego sterowność bohaterami gry, musi być łatwa. Inaczej, gra okaże się klapą.

Rozrywka przenosząca bohaterów filmu, czyli coś dla fanów

Znany wszystkim film został kanwą dla gry, która tworzy napięcie jak żadna inna.

Jeśli zaintrygował Cię niniejszy artykuł, to sprawdź informacje, które również są na niniejszy temat. Zawsze dobrze jest wiedzieć więcej.

Każdy, kto widział film Obcy, wie, że nie jest to film o niczym. Tam wszystko dzieje po wielką presją czasu i tego, tak naprawdę nic do końca nie jest wiadome. Gra obcy izolacja to jak informują producenci survival horror. Możemy znaleźć tą grę na półce wśród gier dotyczących ogólnie pojętej fantastyki. Fabuła wiąże się z sytuacją z pierwszej części ekranizacji, ale są to bardzo ogólne powiązania, bo akcja gry toczy się kilkanaście lat po zdarzeniach, które zostały do zobaczenia w filmie. Sam pomysł jest bardzo ciekawy.

Gra ta nie pozwala na obronę czy zabicia przeciwnika. W związku z czym bohaterce towarzyszy permanentny stan obawy. Musi oddalić się od wroga i korzystać z kryjówek oraz sensownie odwracać uwagę wroga. Postać ma do wykorzystania wykrywacz ruchu, który daje możliwość na unikanie niebezpieczeństwa. Pełna gra jest zrobiona bardziej pod kątem audiowizualnej otoczki, która sprawia, że po kilkudziesięciu minutach gry trzeba wrócić do realnego świata. Dlaczego? Bo na pewno będziemy spoceni jak mysz z nerwów. jest to gra dla osób o stalowych nerwach.

Czy ten tekst Ci się podoba? Jeżeli tak, to żeby zdobyć podobne dane na prezentowany wątek, spójrz na informacje (https://www.eccoholiday.com/hotel-hiszpania-natursun-0154065.html), one na pewno także przykują Twoją uwagę.

Jeśli nie przepadamy za horrorami i nie mamy ochoty stanąć w ich centrum, to lepiej wybierzmy inną grę. Jednak, jeżeli jesteśmy pełni chęci odkrycia całkiem innej jakości w grze, to naprawdę powinniśmy kupić grę obcy izolacja. A jeżeli przypadkiem nie udało nam się obejrzeć tego filmu, to warto nadrobić zaległości, wtedy z chętnie wybierzemy tą grę.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 13:05:25
Tagi: film, gra, kino, gra komputerowa