Kultura w Twoim domu

Z nami będziesz na bieżąco

Sezon burz - niewątpliwie fantastyczna pozycja na długie wieczory

Zwykle bywa kojarzona głównie z niskimi temperaturami, deszczową pogodą i depresją. Tymczasem jesień ma także swe dobre strony.


Nie istnieje bowiem nic lepszego niż cisza, szybko zapadający zmierzch, długie, leniwe wieczory z kubkiem gorącej herbaty lub lampką czerwonego wina w dłoni i dobrą książką na kolanach.

Tajlandia
Napisał: VnGrijl
Na podstawie: http://www.flickr.com
Owa pora roku to niewątpliwie idealny czas na to, by - kiedy dzień będzie układał się do snu - znaleźć parę chwil tylko dla siebie, pogrążyć się w interesującej lekturze i uciec od „szarej” rzeczywistości dnia codziennego. Rodzi się jednakże pytanie: którą literaturę można uznać za „antidotum” na bolączki zwykłego życia? Dobrym wyborem będzie na pewno Sezon burz Sapkowski, twórca niniejszej powieści zabiera swych czytelników do niepowtarzalnego „wiedźmińskiego świata”, gdzie koegzystują ze sobą przedstawiciele rozlicznych ras pełna oferta tutaj . Jedne skupiają w rękach całą władzę znajdując się na szczycie drabiny społecznej, inne z lepszym lub gorszym skutkiem muszą dostosować się do narzuconych im reguł. Głównym bohaterem jest Geralt z Rivii (nazywany też niekiedy Białym Wilkiem bądź Rzeźnikiem z Blaviken) wiedźmin polujący na potwory który musi sprostać wielu czyhającym nań wyzwaniom.

Jeżeli szczegółowo chcesz poznać dane na przedstawiany temat, to koniecznie zajrzyj na proponowany artykuł. W tamtym miejscu znajdują się ciekawe wiadomości, które zapamiętasz na długi czas.

Nie obędzie się oczywiście bez mrożących krew w żyłach starć.


uczeń
Napisał: www.audio-luci-store.it
Na podstawie: http://www.flickr.com
Warto zauważyć, że niespełna dwa lata temu na podstawie książki powstało ponad trzynastogodzinne słuchowisko w którym wzięło udział osiemdziesięciu czterech aktorów.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-01-26 21:01:26
Tagi: oczy, SPA, czas, autor, świat