Kultura w Twoim domu

Z nami będziesz na bieżąco

Parę porad - jak stylowo i praktycznie ozdobić wnętrze salonu?

Stylowy pokój dzienny to wizytówka każdego mieszkania. Na co powinniśmy zwrócić uwagę w czasie urządzania pokoju? Klimat każdego pokoju tworzy kilka składników. Jeśli zależy nam na nowoczesnym wystroju, postawmy na umeblowanie o takim właśnie designie. Najczęściej wyprodukowane są w zawsze modnej palecie barw, czarnym i białym.
Przedpokój, który zachwyca
Napisał: Komandor
Na podstawie: Komandor
Z mody nie wychodzą też skromne, drewniane meble. Taki minimalizm należy uzupełnić prostymi dodatkami. Warte polecania są wazony z bukietami i stylowe świeczniki. Jeżeli bardziej zależy nam na przyjaznym wnętrzu, wybierzmy jasne meble i miękkie sofy, ozdobione kolorowymi kapami i poduszkami. Należy też wypełnić czymś przestrzeń na ścianach.

Nie zapominaj o tym, że masz możliwość przeczytać następne zajmujące wpisy - wystarczy tylko na danej stronie (https://studioartline.com.pl/folie-przeciwsloneczne/) kliknąć w zaznaczony link.

Obrazy do salonu można dopasować do każdego pokoju.Jeśli stawiamy na minimalizm, warto powiesić jeden, duży obraz, na przykład reprodukcję słynnego dzieła malarskiego (Marc Chagall reprodukcje). Jeżeli jednakże zdecydowaliśmy się na kolorowy aranż, na ścianach korzystnie będzie wyglądał rząd niewielkich obrazków,na przykład krajobrazowych. Obrazy do salonu kupimy w sklepach z dekoracjami do domów, galeriach, jak również na aukcjach online. Garść rad i sugestii można przeczytać na wielu blogach wnętrzarskich.

Kompletując aranż naszego salonu, należy zadbać o elegancką zastawę. Patery szklane na pewno wielokrotnie okażą się przydatne - zobacz: . Do wyboru mamy te z kloszem i bez, jednopoziomowe albo wielopłaszczyznowe. Patery szklane kosztują od dwudziestu zł do ok. stu złotych. Warto o nich nie zapominać, ponieważ świetnie wypadną przy serwowaniu słodkości i ciastek w czasie rodzinnych spotkań. Możemy je też wykorzystywać jako element dekoracyjny.


Efektownie będą wyglądały rozłożone na nich ozdobne kamyczki, muszle albo saszetki zapachowe. Dla kobiet ze znaczną ilością biżuterii, patery okażą się świetnym miejscem do trzymania kolczyków i korali. Salon możemy również ocieplić kilkoma własnoręcznie wykonanymi akcentami. Może to być przykładowo wyhaftowany obrus czy zrobiona na szydełku serweta. Dzięki temu, wnętrze salonu stanie się przytulne i zarazem eleganckie. Więcej znajdziesz pod adresem: .

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-10-06 12:12:53
Tagi: pokój, salon, kamyczki, kamyki