Kultura w Twoim domu

Z nami będziesz na bieżąco

Lato w mieście – jak spędzić je w interesujący sposób

Wakacje to okres, który każdy z nas stara się jakoś urozmaicić – poszukujemy wielu zajęć, z pomocą których wypełnimy nasz wolny czas. Należy mieć na uwadze, że ten gorący okres to nie tylko świetna okazja na wybranie się w podróż, ale także rozwijanie swojego hobby – korzystają z tego szczególnie ci, którzy nie muszą pracować podczas lata – choć zapewne niewiele jest takich szczęśliwców.


planszówka
Napisał: yoppy
Na podstawie: http://www.flickr.com


Ci, którzy zdecydowali się na podróż, mają sprawę z głowy – jeśli mają wszystko zaplanowane, pozostaje im tylko oddać się letniemu relaksowi i rozkosznemu lenistwu. Jednak co zrobić z czasem jeśli pozostaje się w mieście? Oczywiście w Internecie wyszukamy wiele porad odnośnie sposobów spędzania czasu – aczkolwiek wystarczy nam skupić swą uwagę na naszych zainteresowaniach. Wówczas zadanie będzie bajecznie łatwe. Ci, którzy uwielbiają film, mogą nadrobić zaległości w oglądaniu klasycznych pozycji, do których śmiało zalicza się taka pozycja jak a jeśli ciernie - to stosunkowo nowy film, warty polecenia -


mężczyźni podczas biegania
Napisał: Georgia National Guard
Na podstawie: http://www.flickr.com


Dzisiaj szerokim zainteresowaniem może pochwalić się fotografia – coraz większa liczba osób zaczyna interesować się robieniem zdjęć. Nic w tym dziwnego – bardzo prosto złapać bakcyla i rozpocząć ulepszać swoje umiejętności. Istnieje jest mnóstwo kursów, na których zapoznamy się z tajnikami fotografii. Dla tych, którzy już znają się na rzeczy, na pewno ciekawym zajęciem okaże się obrabianie zdjęć – do tego służy program adobe photoshop elements 9. Niektórzy uważają, że praca z photoshopem to pestka, jednak mylą się, bowiem jest to trudna sztuka do opanowania i trzeba poświęcić dużo czasu, by w pełni poznać wszystkie możliwości, jakie adobe photoshop elements 9 zawiera.

Jeśli niniejszy tekst Cię zaintrygował, to kliknij ten odnośnik, to bardzo użyteczny artykuł (sigma-chelm.pl/), który opisuje analogiczne tematy.

Jeśli już mowa o programach, ciekawą pozycją na rynku it jest z pewnością archicad 15 – czyli program dla osób, którzy zajmują się projektowaniem. Progam jest bardzo polecany, proponuje niezwykle szeroką paletę funkcji, dając tym samym wiele możliwości tym, którzy umieją z niego korzystać - zweryfikuj.
Warto jednak zaznaczyć, iż większość programów, które obsługujemy, stworzona jest w języku angielskim, co dla niektórych może stanowić przeszkodę, bowiem nie każdy przecież zna angielski.


Dla takich osób istnieje jednak łatwe rozwiązanie – nie trzeba od razu wybierać się na drogi kurs języka, wystarczy, iż nabędą angielski w pigułce, gdzie znajdują się najpotrzebniejsze zwroty, które z pewnością ułatwią im użytkowanie większości programów komputerowych.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-09-22 12:53:53
Tagi: projekt, sztuka, praca