Kultura w Twoim domu

Z nami będziesz na bieżąco

Co oferuje Ustka? Jakie atrakcje są w tym mieście dla turystów? Gdzie warto jechać gdy nie ma pogody?

Udane wakacje to dla niektórych niekoniecznie wyjechanie na odludzie oraz napawanie się ciszą jak i spokojem. Niektórzy lubią być tam, gdzie jest wszystko w zasięgu wzroku oraz dostęp do wielu rzeczy.


Pielęgnacja i relaks w IQ MEDISPA
Napisał: IQ MEDISPA
Na podstawie: IQ MEDISPA
Nie mają problemu z dotarciem do sklepu, jak również dobrej restauracji na obiad. Dla tego typu turystów, Ustka to świetne miejsce na wypoczynek.
W tej miejscowości jest doskonała infrastruktura turystyczna, dlatego z łatwością można znaleźć kwatery, które będą doskonałe dla każdego. Kiedy interesuje nas Ustka domki letniskowe to nie problem- czytaj tutaj więcej. Podobnie jak wiele innych rodzajów kwater dla turystów.

Nie możesz się doczekać nowych interesujących treści na ten temat? Przekazujemy Ci dobrą informację - kliknij edward hopper obrazy w poniższy link i delektuj się tekstem.

Wybór jest bardzo duży. To duży plus, ponieważ na wybrzeżu jest sporo małych miejscowości, w jakich nie często brak wyboru, jeżeli chodzi o nocowanie (więcej treści na ten temat). W Ustce natomiast nie będziemy mieć z tym żadnego problemu.


Nie można odwiedzić Ustki i nie być na latarni morskiej. To punkt stały każdej wycieczki. Może nie jest ona za wysoka, natomiast jej ładny wygląd z pewnością przypadnie do gustu wielu odwiedzającym. Ciekawostką jest zabytek z czasów Hitlera, a mianowicie tak zwane trzecie molo, którego budowa nie została skończona. Zgodnie z planem miało ono mieć aż półtora kilometra długości, jednak II Wojna Światowa pokrzyżowała te plany. W okolicy jest bardzo dużo bunkrów wojennych, co jest sporą ciekawostką dla miłośników historii. Jeśli posiadamy więcej czasu oraz zaplanowanych do wydania pieniędzy, to na przykład z Ustki można odbyć rejs na Bornholm.
lasy
Napisał: DLH Poland
Na podstawie: www.dlh.pl
Na tej pięknej wyspie możemy skorzystać z bardzo gęsto rozsianych ścieżek rowerowych. To świetne miejsce dla fanów turystyki rowerowej. W tym mieście każdy na pewno odnajdzie coś dla siebie. Z tego względu, jeżeli zainteresuje nas Ustka domki warto zamówić jak najszybciej.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-09-22 12:54:46
Tagi: wygląd, molo, turystów, miejsce