Kultura w Twoim domu

Z nami będziesz na bieżąco

Rynek gier komputerowych rośnie w siłę i podbija światowe rynki

Dawniej właściwie wszystkie dzieci bawiły się na podwórku, natomiast karą było dla nich na rozkaz rodziców zamknięcie w pokoju. Obecnie zamknięcie w pokoju nie jest karą, a dużą zabawą.
Bo praktycznie wszystkie dzieci zamieniły podwórko na gry komputerowe.


battlefield bad company 2 vietnam
Napisał: Federation European Cyclists'
Na podstawie: http://www.flickr.com


Standardem wyposażenia przeciętnego nastolatka jest teraz playstation, na którym grają już nie tyle młodzi, ale i ich rodzice. Świat gier zdominował też polskie podwórko, które prawie opustoszało. Już chyba wszyscy przenieśli się do Internetu, gdzie w zespole lub przeciw sobie grają, ścigają się, zdobywają artefakty i następne punkty, które mogą zamienić na dodatkowe postacie o specjalnych funkcjonalnościach - wejdź.


Rodzina aktywna jesienią
Napisał: Future PR
Na podstawie: Future PR


Najbardziej popularną grą komputerową, która przeznaczona jest szczególnie dla starszych graczy, jest battlefield bad company 2 vietnam.

Zainteresował Cię taki artykuł? Jeśli tak, to bez wahania kliknij też ten link. Podobne wiadomości znajdziesz również tu.

To gra z typu strzelanek, która toczy się w czasie wojny w Wietnamie. Każdy gracz ma do wyboru mnóstwo broni, pojazdów i map, w których może toczyć walki z nowymi przeciwnikami. Dużo bitew, krwi jak również strachu może dostarczyć także popularny bioshock. Z kolei dla fascynatów rajdów samochodowych producenci mają burnout legends psp – grę dostępną na Playstation I Nintendo DS. A na koniec, gra dla zdecydowanie młodszych użytkowników – łamigłówki buzz ps2. To doskonała opcja na rodzinne, deszczowe popołudnia i zimne weekendy - buzz ps2.


Rynek gier komputerowych zdobywa coraz większą popularność na całej Ziemi.
Producenci gier komputerowych silnie konkurują ze sobą w pomysłach na nowe sensacje, grafikę, efekty specjalne. Istotne tylko, aby rodzice kontrolowali przeżywanie tego świata przez młodych, żeby się w nim całkiem nie zatopili.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-09-12 11:12:10
Tagi: dom, dzieci, efekty, gry komputerowe