Kultura w Twoim domu

Z nami będziesz na bieżąco

Przykładowy opis kilku z najpopularniejszych rodziny komputerowych gier, czyli Wormsów i World of Warcraft.

Gry komputerowe od dawna się cieszą ogromną popularnością, a kolejne odsłony z wielkimi emocjami są wyczekiwane przez grających. Przez minione lata powstało mnóstwo kultowych gier, które doczekały się wielu wznowień, a grają w nie zarówno gracze starsi wiekiem jak i znacznie młodsze pokolenia.


worms reloaded
Napisał: www.4taroty.pl


Janusz Opryński
Na przykład przygody śmiesznych robali, nazywanych Wormsami, powstały już w 1994 roku i od samego początku niezmiennie cieszą się popularnością. Następną ich odsłoną, także niezwykle ciepło przyjętą przez graczy jest worms reloaded, dostarcza ona mnóstwo nowych broni w porównaniu z poprzednimi częściami. Wśród wielbicieli strategii niezmiennie zainteresowaniem cieszy się kultowa już wow battlenet. Obecnie już w nią grają setki tysięcy na całym świecie, łącznie z tym że organizowane są liczne zawody dla najlepszych zawodników.


Sama gra już w standardowej wersji daje bardzo dużo możliwości. Gracz będzie się wcielał w jedną z licznych postaci, jaką musi później systematycznie rozwijać do kolejnych poziomów. Typowo tych poziomów będzie 60, ale są dostępne dodatki, jakie nie tylko poszerzają same możliwości gry, lecz również dają możliwość pozyskania kolejnych poziomów.

Szukasz ciekawych wiadomości na opisywany temat? To idealna chwila, gdyż został przygotowany polecany tekst (https://flowshop.org/collections/olej-cbd), który ma ważne dane na omawiany temat.

W przypadku world of warcraft cataclysm poziomów jest osiemdziesiąt (kupię worms reloaded), a dodatkowo gracze otrzymują do wyboru kolejną klasę, czyli Death Knight.


Jeszcze większą ilość poziomów oferuje następny popularny dodatek, jakim jest wow lich king - (zobacz dodatkowe informacje). Tu ich jest aż 85, a poza tym pojawiają się dwie nowe rasy goblinów i Worgenów, a także znacznej modyfikacji uległ sam świat, w którym toczy się cała gra.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-08-29 15:02:44
Tagi: gracz, gry, czas, sukces