Kultura w Twoim domu

Z nami będziesz na bieżąco

Polecane produkcje kinowe dla wieczornego relaksu. Kilka podpowiedzi

Jeżeli razem z naszym partnerem lubimy skończyć ciężki tydzień oglądając dobry film, warto sięgnąć po coś z nowości filmowych albo sprawdzonej klasyki. Nawet jeśli mamy różne gusta, jest ogromna szansa, że wybierzemy film, który spodoba się obojgu. Po dokonaniu wyboru tytułu najlepiej sprawdzić treść fabuły i recenzje filmowe, chociaż nie musimy się nimi sugerować.
łzy słońca
Napisał: liketearsintherain's buddy icon
Na podstawie: www.flickr.com
Jeśli jesteśmy spragnieni mocnych emocji, wybierzmy film - profesjonalne wideofilmowanie - Łzy słońca. To znakomita, sensacyjna historia, jaka zyskała sobie sporą popularność wśród amatorów kina akcji i przychylne komentarze krytyków filmowych i efemerycznego środowiska filmowego, czego wyrazem były chociażby ważne nagrody i wysoka dystrybucja filmu na DVD. Łzy słońca przypadną do gustu wszystkim tym, jacy uwielbiają duże, ekranowe role Monici Belucci i Bruce'a Willisa, bo stwarzają atmosferę w tym filmie i grają bezbłędnie. Mocne uderzenie zapewni też Adrenalina 2 - przymierzam się do filmu adrenalina 2. Produkcja o tym tytule nie pozostawi nikogo obojętnym – to pewne. Jeśli tylko oczekujemy niezłego, rozrywkowego filmu z dużym przytupem - Adrenalina 2 jest dla nas. Jeśli potrzebujemy czegoś lekkiego, poszukajmy wśród komedii.

Poszukujesz uzupełniających wiadomości na prezentowany tu temat? To nie problem, zwyczajnie wejdź dalej licówka kompozytowa a porcelanowa a przekonasz się, że to było niezwykle proste.

Choć naprawdę rzadko można trafić na film komediowy jaki, trafia zarówno do pań, jak i do mężczyzn, Męsko damska rzecz powinna wpisać się w typ obu płci. Lekki i zabawny film o parze mieszkającej po sąsiedzku i uczęszczającej do tej samej szkoły, lecz zupełnie się nie lubiącej. Zagadkowym sposobem pewnego dnia te postacie budzą się w nie swoich ciałach i wówczas fabuła zaczyna się rozwijać. Choć opis może brzmieć banalnie, Męsko damska rzecz spodoba się tym, którzy w kinie szukają przede wszystkim powodów do śmiechu. Jeśli chcemy pozostać w klimacie komediowym, Dwa tygodnie na miłość doskonale wpiszą się w ten klimat - hop do źródła. To fajna historia bez głębszych dygresji, lecz bardzo przyjemna, lekka i ciesząca oko, doskonała na odprężenie i uwolnienie myśli od trosk minionego tygodnia. Dobre kreacje przystojniaka – Hugh Granta i uroczej – Sandry Bullock z pewnością zapadną w pamięć, ale Dwa tygodnie na miłość nie jest produkcją, do której będziemy wracać.


Kiedy chcemy dużej dawki adrenaliny, wybierajmy produkcje sensacyjne, a jeżeli po ciężkim tygodniu potrzebujemy czegoś lekkiego, prosta komedia romantyczna będzie najlepsza.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-08-01 07:48:03
Tagi: rzeczy, gra, gust, opinie