Kultura w Twoim domu

Z nami będziesz na bieżąco

Militaria online – akcesoria do samoobrony

W aktualnych czasach niełatwo o atak w najmniej spodziewanym momencie. Tyczy się to w szczególności niebezpiecznych okolic, ale nie tylko. Jak się okazuje nawet bezpieczne dzielnice nie pozostają wolne od napastników. Jak się przed nimi uchronić?
przekrój - muzyka
Napisał: Piotr Drabik
Na podstawie: http://www.flickr.com
Z jakiego powodu warto?


Produkty dedykowane do samoobrony mogą w istotnym stopniu wpłynąć na nasze bezpieczeństwo. Napastnik często liczy na to, że w prosty sposób uda mu się pozyskać telefon, czy portfel, bowiem wystarczy jedynie po prostu zastraszyć swoją ofiarę - to właśnie dlatego tak często są nimi kobiety. Nierzadko zdarza się, że skuteczne jest postawianie się złodziejowi, zwłaszcza jeśli całe wydarzenie ma miejsce w lokalizacji często odwiedzanej przez przechodniów. Napastnik wówczas boi się, że ktoś inny może przeszkodzić mu w napadzie i dlatego rezygnuje. Niestety, zdarza się w praktyce i tak, że opór ze strony ofiary w praktyce budzi większą agresję. Wtedy o wiele lepiej jest dać pieniądze, telefon, czy inną wartościową biżuterię, bo jak wiadomo życie człowieka i zdrowie znacznie jest cenniejsze niż tego rodzaju przedmioty. Jeśli jednak okolica, gdzie mieszkamy albo pracujemy nie należy do najbezpieczniejszych, warto postarać się o przedmioty, które mogą ułatwić nam samoobronę, a także zagwarantować pewności siebie.


odzwierciedlenie - muzyka
Napisał: Piotr Drabik
Na podstawie: http://www.flickr.com
Ochrona przed przestępcąDługopis taktyczny Fisherpen to doskonały przykład, że nieduże nawet militaria łączyć mogą w sobie różne funkcje. [] Przedmiot ten przypomina swoim wyglądem standardowy długopis, ale z chwilą zagrożenia pozostaje skutecznym narzędziem obrony – możemy za jego pomocą założyć dźwignię, lub uderzyć napastnika. Oprócz tego konkretne modele mają specjalną końcówkę, za pomocą której zbijemy szybę.

Dużą popularnością cieszy się również gaz pieprzowy.

Jeśli pasjonuje Cię tego typu tematyka, zerknij na źródło info (https://wilanow.varsovia.edu.pl/o-nas/) tam zawarte również Cię niezwykle zaintryguje. Nie czekaj zatem i kliknij ten link!

W przypadku zagrożenia wystarczy go użyć, aby zaskoczyć złodzieja i zyskać czas na ucieczkę. Właśnie z tego względu jest on, podobnie jak długopis taktyczny Fisherpen, bardzo skuteczny. To oczywiście przedmioty, jakie bez problemu zmieścimy w kieszeni, dzięki czemu zawsze będą pod ręką. Nawet jeżeli ważne będą wręcz sekundy, w prosty sposób jest możliwość wyjąć go i skutecznie obronić się przed niebezpiecznym napastnikiem.

Czy prezentowany materiał Cię zainteresował? W takim razie sprawdź inny polecany serwis pizza legionowo, który również posiada ciekawe materiały.

Tego rodzaju rzeczy można bez problemu kupić w punktach oferujących militaria. Odwiedź stronę CQB Tego typu gadżetów jest faktycznie dużo, więc nie będziemy mieć problemu z wybraniem konkretnego asortymentu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-07-15 16:46:12
Tagi: kobiety, czas, sklep, tag_3y